Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Dziwna kostka przymocowana do przedniego prawego błotnika(?) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=13856)

krzysieksa 08-06-2006 17:20

Dziwna kostka przymocowana do przedniego prawego błotnika(?)
 
Nie chcę dublować wątków, ale piszę tego posta po to aby przyciągnąć Waszą uwagę odnośnie dziwnej kostki.
Kostka jest zamocowana do prawego przedniego błotnika na wysokości wlewu płynu do spryskiwaczy. Zobaczyłem ją dziś zupełnie niechcacy :) przy dolewaniu płyny do spryskiwaczy.

Dołączam fotki:



Mam jeszcze małe pytanie - ile powinno iść kabli do tylnych drzwi w wersji z el szybami tylnymi i centralnym zamkiem?? Bo jak macam ten gumowy przewód, w którym są schowane kable do drzwi tylnych to czuję, że jest ich więcej niż dwa :)
Może tylko zostaniemi zaopatrzyć się w pstryczki do el szyb i plasticzki do klamek z otworem na te pstryczki ;)

Jak ktoś wie to proszę o odpowiedź ;)

Bauma 08-06-2006 17:23

to nie bedzie podlaczenie dla dodatkowej nagrzewnicy(czy jakos tak sie to zwie :fcp3 ??

krzysieksa 08-06-2006 17:24

Cytat:

Napisał Bauma
to nie bedzie podlaczenie dla dodatkowej nagrzewnicy(czy jakos tak sie to zwie :fcp3 ??

Nagrzewnicy czego ?? Płynu do spryskiwaczy czy jakieś może inne ustrojstwo tam się podłącza??

1olek 08-06-2006 17:26

heh, tez sie mialem zapytac o ta kostke ale nie mam cyfrowki zeby wrzucic fotke, w kazdym razie tez ja mam i nie wiem do czego jest :fcp15

krzysieksa 08-06-2006 17:28

Cytat:

Napisał 1olek
heh, tez sie mialem zapytac o ta kosteke ale nie mam cyfrowki zeby wrzucic fotke, w kazdym razie tez ja mam i nie wiem do czego jest :fcp15

1olek w moim przypadku ta kostka może sobie wisieć nie wykorzystana bo mam wersję prawie że zwykła ale w Twoim przypadku w wersji GHIA i z silniczkiem V6 żeby też wisiała sobie nie podłaczona bezczynnie to już mnie trochę dziwi :fcp15

Bauma 08-06-2006 17:31

Cytat:

Napisał krzysieksa
Nagrzewnicy czego ??

silnika lub wnetrza, lub silnika i wnetrza..... w skandynawi maja chyba to jako opcja lub nawet standart.
ale tylko strzelam ze to moze byc do tego gdyz tez mam "dziwna" wtyczke wprawdzie wyglada inaczej bo duzo mniejsza ale w salonie powiedzieli ze to prawdopodobnie wlasnie do nagrzewnicy czy jakosc tak, ale do konca sami nie wiedza do czego :fcp15

1olek 08-06-2006 17:34

Bauma, nagrzewnica to ma raczej duzy pobor pradu wiec przewody powinny byc grubsze i kostka tez solidniejsza, ta jest delikatna i kabelki sa raczej za cienkie.

destroyerr 08-06-2006 18:07

krzysieksa, sprawdz miernikiem czy przy włączonym silniku dochodzi tam napięcie i jakiej jest wartości, oraz jakie jest tam natężenie.

Slawko 08-06-2006 18:10

Cytat:

oraz jakie jest tam natężenie.
Jak ma to sprawdzić :?:

destroyerr 08-06-2006 18:15

Jezeli napięcie będzie ~12V to po podłączeniu żarówki amperomierzem szeregowo?... Tylko ważne, by amperomierz był przeznaczony do max. natężenia uzyskiwanego na akumulatorze, inaczej nie sprawdzaj, bo miernika szkoda ;-)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.