Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Lusterko wsteczne (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=32264)

pawel10 29-10-2007 19:30

Lusterko wsteczne
 
Drodzy formulowicze odpadlo mi lusterko wewnetrzne (wsteczne) i mam pytanie jaki bedzie najlepszy klej do przyklejenia go na swoje miejsce? Pozdrawiam.

dr 29-10-2007 19:32

Podjedż tam gdzie wstawiają szyby mają specjalne kleje i niedrogo - długo wiąże ale mocno trzyma.

hansruth 07-11-2007 11:46

Re: Lusterko wsteczne
 
Cytat:

Napisał pawel10
Drodzy formulowicze odpadlo mi lusterko wewnetrzne (wsteczne) i mam pytanie jaki bedzie najlepszy klej do przyklejenia go na swoje miejsce? Pozdrawiam.



Pol roku temu uzylem zwyklego superglue trzyma do tej pory

-waldi- 07-11-2007 11:54

Cytat:

Napisał hansruth
Pol roku temu uzylem zwyklego superglue trzyma do tej pory

poczekaj po zimie, a sie przekonasz jak nie po tej to po kolejnej.... potem bedzie pytanie "czemu pekla mi szyba?"

hansruth 07-11-2007 14:29

Cytat:

Napisał -waldi-
Cytat:

Napisał hansruth
Pol roku temu uzylem zwyklego superglue trzyma do tej pory

poczekaj po zimie, a sie przekonasz jak nie po tej to po kolejnej.... potem bedzie pytanie "czemu pekla mi szyba?"


Nie slyszalem o takim przypadku .Zreszta tam gdzie obecnie przebywam zimy sa cieplejsze Waldi zapraszam tu [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] opisalem swoj problem czekam na jakas podpowiedz

jamax 07-11-2007 14:58

Klejenie lusterka na "superglu-t" . No cóż to czysty hazard pęknie czy nie. jest to efekt nagrzewania sie szyby w miejscu klejenie ( i to silnego i punktowego)
DO KLEJENIE LUSTEREK UŻYWA SIE KLEJÓW SILIKONOWYCH

hansruth 07-11-2007 17:26

Wydaje mi sie ze wprowadzilem tu wszystkich w blad .Otoz lusterko kleilem do warstwy absorbujacej -ta od szyby mi nie odeszla .Czyli moja szyba absolutnie kontaktu z superglut
---NIE MIALA-----

jamax 07-11-2007 20:09

Taka drobna pomyłka a innych mogła drogo kosztować

Pinki 07-11-2007 20:14

kolega ostatnio przykejał lusterko w fiestce pojechał do firmy niejakiej Marco Polo co to szyby samochodowe sprzedaje i zapłacił za przyklejenie 10 zł słownie dziesięć złotych
a zapawa z klejami polimerowymi typu super glue jest zupełnie w tym wypadku bezsensu

Pawello_77 07-11-2007 20:27

pawel10, zobacz tu [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.