Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] NIE DZIALA Przycisk otwierania klapy bagaznika KOMBI (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=104620)

seiko 02-06-2011 10:47

Odp: NIE DZIALA Przycisk otwierania klapy bagaznika KOMBI
 
mi też nie otwierał z klapy okazało się że wiązka kabli do sprawdzenia i jeden kabel przerwany sedan

--==::I|I::==-- 17-01-2012 17:49

Odp: NIE DZIALA Przycisk otwierania klapy bagaznika KOMBI
 
Mi nie otwiera ani z klapy ani z przycisku przy fotelu kierowcy, otwiera natomiast z pilota. Problem zauważyłem dzisiaj i nie występował ciągle. Chyba tak jak to opisano, przycisk blokuje się w pozycji zwartej. Zamierzam go odpiąć - przynajmniej nikt mi auta na skrzyżowaniu nie otworzy (nawet bez uszkodzenia zamierzałem to zrobić) :)

Bonziak 11-10-2012 10:48

Odp: NIE DZIALA Przycisk otwierania klapy bagaznika KOMBI
 
A jaki to ma być mikrostyk? Może mi ktoś podać jego parametry? Jakie V i A?
Z góry dzięki i pozdro

jareczek1980 11-10-2012 15:34

Odp: NIE DZIALA Przycisk otwierania klapy bagaznika KOMBI
 
nie potrzeba, albo wyciągasz ze starej myszki, albo kupujesz za kilka zł w sklepie elektrycznym, potem lutujesz i już. Bez zbędnych kombinacji

mati47 28-01-2013 10:38

Odp: NIE DZIALA Przycisk otwierania klapy bagaznika KOMBI
 
Podpinam się z problemem gdy zarygluje się zamek po ruszeniu samochodem nie mogę otworzyć klapy ze środka samochodu (przycisk na konsoli) a po otwarci drzwi kierowcy czyli po odblokowaniu centralnego z przycisku na klapie też nie dopiero po wyłączeniu silnika bądź naciskając przycisk na pilocie:/

Athenry 28-01-2013 10:57

Odp: NIE DZIALA Przycisk otwierania klapy bagaznika KOMBI
 
Witam,
Mam tak samo, wszystko przez mróz, gdy stoi w garażu otwiera się w porządku, a jak tylko wyjadę przestaje działać i można go tylko otworzyć z pilota. Zima się skończy, będzie działało :)

Pozdrawiam

Sebastian 74 06-01-2018 15:24

Odp: NIE DZIALA Przycisk otwierania klapy bagaznika KOMBI
 
Witam jestem tu nowy reż mam problem z klapą po wciśnięciu przycisku w kokpicie i na pilocie słychać pstrykniecie ale klapa się nie otwiera jedynie kluczykiem w klapie ktos dokładniej moze opisac co moge zrobic dzieki stary temat ale dopiero kupilem mk3 i juz nie dzialalo.

Gregi86 08-01-2018 21:46

Odp: NIE DZIALA Przycisk otwierania klapy bagaznika KOMBI
 
jezeli nie dziala tylko w klapie bagaznika to jest problem z mikrostykiem w niej,
jezeli nie dziala z kabiny i klapy a dziala z pilota to problem z mikrostykiem w drzwiach kierowcy ( mysli ze sa zaryglowane drzwi)
mozesz sprawdzic otwierajac centralny malym przyciskiem przy klamce lub otwierajac drzwi calkowicie

Sebastian8844 31-12-2018 16:14

Odp: NIE DZIALA Przycisk otwierania klapy bagaznika KOMBI
 
Cytat:

Napisał Gregi86 (Post 2913315)
jezeli nie dziala tylko w klapie bagaznika to jest problem z mikrostykiem w niej,
jezeli nie dziala z kabiny i klapy a dziala z pilota to problem z mikrostykiem w drzwiach kierowcy ( mysli ze sa zaryglowane drzwi)
mozesz sprawdzic otwierajac centralny malym przyciskiem przy klamce lub otwierajac drzwi calkowicie

U mnie jeszcze inna sytuacja.
- bagażnik nie otwiera się ani przyciskiem z klapy, ani z kabiny, ani z kluczyka.
otworzyć go można tylko mechanicznie przekręcając kluczyk.

Po wciśnięciu przycisku w kabinie, słychać pyknięcie, jakby przekaźnik ale klapa nic nie reaguje.
Drzwi z pilota i centralnego działają normalnie. Bagażnik nie reaguje.
Przełącznik w klapie działa prawidłowo, po w wciśnięciu zwiera, po zwolnieniu przestaje.
Jakieś pomysły? Proszę o pomoc.

Auto: Sedan MK3

Psilocke 31-12-2018 20:44

Odp: NIE DZIALA Przycisk otwierania klapy bagaznika KOMBI
 
Cięgno?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.