Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Rozmiar felg i opon (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=80917)

Kamisss 10-07-2014 15:50

Re: Rozmiar felg i opon
 
czyli te yokohamy lepiej sobie odpuścić?

slick 13-07-2014 22:39

Odp: Rozmiar felg i opon
 
Może coś od Vredestein Hi-Track, albo coś od Hankook, mają dużo lepsze wyniki w testach od podanego modelu Yoko, choć niektóre Yokohamy są dobre, ten jednak raczej średni...

szejk78 14-07-2014 20:01

Odp: Rozmiar felg i opon
 
Vredestein sensatr. mam i są pyszne polecam klasa premium

Mateo 16-02-2015 11:33

Jakie opony wybrać 205/55/16
 
Hej,

Stoję przed dylematem kupna nowych opon letnich 205/55/16.
Marek i modeli jest wiele.
Zależy mi na rancie ochronnym felgi, oraz sztywnym boku.
Nie musi być komfortowo, może być twarda.
Ahhhh cena, nie chciałbym wydać więcej niż 300zł/szt.

MarioKrk 16-02-2015 11:50

Odp: Pomoc w doborze opon 1.6 TDCi 109 kombi
 
W tym przedziale cenowym to coś z klasy medium np:
Fulda SPORTCONTROL FP albo Kleber XL DYNAXER HP3 ;)
Osobiście polecam dorzucić 200 zł na komplet i zakupić Pirelli Cinturato P7 ;)

meme 16-02-2015 13:48

Odp: Pomoc w doborze opon 1.6 TDCi 109 kombi
 
Dołączę się do dyskusji, co sądzicie o Dunlop Sp Sport Bluresponse 91H [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ?

majek32 16-02-2015 13:59

Odp: Pomoc w doborze opon 1.6 TDCi 109 kombi
 
było już
np. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Monaro 16-02-2015 14:04

Odp: Pomoc w doborze opon 1.6 TDCi 109 kombi
 
Osobiscie posiadam nowe Dunlop SP Sport Bluresponse 205/55 R16 91 V wyprodukowane w Niemczech.
Kupilem tutaj
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ogolnie to jest dobry moment., zeby kupic opony letnie poki jeszcze sa tansze od zimowych., Wiosna to zmieni sie pewnie i podrozeja.
Nie jestem specem, ale moge napisac, ze opony dobrze trzymaja i ESP przestal sie wlaczac. Przy starych zimowych Dunlopach 3D wlaczaly sie dosc czesto przy ruszaniu.
Teraz na letnich jest spokoj. Narazie zrobilem na nich tylko 500 km wiec za duzo nie moge napisac. Mysle, ze dobrze trzymaja, ale na pewno ich scieralnosc jest na poziomie srednim. BTW kupujac opony Dunlopa mozna zapisac sie do klubu Dunlopa i miec darmowa pomoc w przypadku awarii auta przez 3 lata na terenie calej Europy. Karta czlonkowska darmowa. Trzeba tylko zarejestrowac sie. Pomoc przy awarii opony. zlego zalania paliwa, rozladowaniu akumulatora itp rzeczy jak dobrze pamietam.....

Za 300zl za sztuke to kupisz niemal kazda opone klasy Premium typu Continental PremiumContact5, DunlopBluresponse,Goodyear,Nokian,Pirelli,Michelin wiec jest w czym wybierac.

Jesli ktos chce kupic tanio a dobrze polecam Uniroyal RainSport3
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Uniroyale dobrze trzymaja na mokrym.

Przemek94 16-02-2015 15:09

Odp: Pomoc w doborze opon 1.6 TDCi 109 kombi
 
Ja smigałem zeszły sezon na pirelkach(nie pamiętam dokładnie modelu) z rantem były ok i używane, teraz będę testował Hankook Kinergy Eco z 2013r. W dzisziejszych czasach to opony wszystkie są naprawdę w porządku ( może proócz chinczyków) a niektóre micheliny i inne po XXX to płaci się powoli za nazwe :)

Pitol321 16-02-2015 15:54

Odp: Pomoc w doborze opon 1.6 TDCi 109 kombi
 
Cytat:

Napisał meme (Post 2353537)
Dołączę się do dyskusji, co sądzicie o Dunlop Sp Sport Bluresponse 91H [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ?

Mam 91V, co prawda przy MK3, jestem bardzo zadowolony.


MK2 jeździłem na Bridgestone Turanza er300 i też były dobre. Bridgestony mnie nie zawiodły.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.