Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Uchwyt na napoje nie chce się wysunąć (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=60166)

zbyszekwww 23-01-2009 09:35

Uchwyt na napoje nie chce się wysunąć
 
Mam nad konsola dwa uchwyty na napoje. Prowy wysowa sie i chowa bez problemu, natomiast lewy po nacisnieciu wciska sie delikatnie, nie jest jakos zablokowany, wiec wciska sie ale nie polka nei wyjezdza, co zrobic?






zbyszekwww

Klaif 23-01-2009 10:24

Re: uchwyt na napoje nei chce sie wysunac
 
poszła sprężyna... u mnie tez tak było jak kupiłem.. gość miał części pogubione i była lipa.
mam gdzieś jeden uchwyt, jak nie uda Tobie się naprawić, a chcesz by to chodziło napisz na PW dogadamy się i nie patrz na ceny z allegro rządu 100zl :fcp15

zbyszekwww 23-01-2009 12:29

Re: uchwyt na napoje nei chce sie wysunac
 
Oki dobra. A co mam zrobic zeby wyciagnac ten uchwyt? jak do niego sie dostac, zeby zobaczyc co jets nie tak?

Klaif 23-01-2009 12:50

Re: uchwyt na napoje nei chce sie wysunac
 
Cytat:

Napisał zbyszekwww
Oki dobra. A co mam zrobic zeby wyciagnac ten uchwyt? jak do niego sie dostac, zeby zobaczyc co jets nie tak?

pierw wyciągnij szufladę na max. potem masz w gornym prawym rogu zatrzask i w lewym... trudno to mi opisać szczegóły... w pliku nadwozie w linku w moim podpisie

zbyszekwww 23-01-2009 12:53

Re: uchwyt na napoje nei chce sie wysunac
 
pierw wyciągnij szufladę na max. potem masz w gornym prawym rogu zatrzask i w lewym... trudno to mi opisać szczegóły... w pliku nadwozie w linku w moim podpisie[/quote]


Oki tylko zacznijmy od tego ze ja wogole nei moge wyciagnac szuflady, ani troche, nie wysjezdza wcale jest jakby zablokowana po nacisnieciu na szuflade nie wyjezdza wogole i na sile tez nie daje sie jej wyciagnac. moze jak by rozebrac konsole, ale jak sie do tego dobrac?

Klaif 23-01-2009 14:03

Re: uchwyt na napoje nei chce sie wysunac
 
Cytat:

Napisał zbyszekwww
pierw wyciągnij szufladę na max. potem masz w gornym prawym rogu zatrzask i w lewym... trudno to mi opisać szczegóły... w pliku nadwozie w linku w moim podpisie


Oki tylko zacznijmy od tego ze ja wogole nei moge wyciagnac szuflady, ani troche, nie wysjezdza wcale jest jakby zablokowana po nacisnieciu na szuflade nie wyjezdza wogole i na sile tez nie daje sie jej wyciagnac. moze jak by rozebrac konsole, ale jak sie do tego dobrac?[/quote]
żeby rozebrać to musisz wyjąć szufladę tak czy inaczej :/
spróbuj pierw wcisnąć a potem wysunąć jakimś haczykiem i tak parę razy delikatnie.

fotofloresy 23-01-2009 15:35

Re: uchwyt na napoje nei chce sie wysunac
 
Cześć
Jakiś czas temu przerabialem problem z uchwytem, polowalem na alledrogo (rzeczywiscie ceny ok 100) az tu nagle okazja:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
32 zł
Mają jeszcze jedną sztukę.(do konca aukcji 22 godziny)
Moja naprawde była w dobrym stanie, nieporysowana.

Pozdrawiam

zbyszekwww 23-01-2009 16:07

Re: uchwyt na napoje nei chce sie wysunac
 
Nie chce narazie kupowac innego jak nie wiem co jest nie tak z mojim uchwytem. Probowalem podwazyc i nie za bardzo chce wyjsc, nie chce tez na sile ciagnac zeby nie uszkodzic konsoli. moge otwierac prawy uchwyt na napoje a lewego nie. jak wyciagnac ten lewy zeby choc sprawdzic co jest z nim nie tak, lub ewentualnie wymienic na inny?

lysyG 24-01-2009 13:47

Re: uchwyt na napoje nei chce sie wysunac
 
U mnie też nie wyjeżdżał, więc go wysunąłem i wyjąłem na siłę. Okazało się że kiedyś był wylany jakiś lepki płyn i jak saschło nie miał poślizgu. Dałem troszkę smaru silikonowego na prowadnice (w tej szyfladzie), rozruszałem i chodzi bez zarzutu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.