Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Zamiana seryjnych glosnikow na jakie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=122040)

Duke258 05-02-2011 20:16

Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
 
Witam chcial bym polepszyc dzwiek w swojej Galaktyce i zamienic fabryczne glosniki na cos lepszego w nie wygorowanej cenie.Fabrycznie mam zamontowane osiem glosnikow.Co mozecie mi polecic z gory dziekuje.

kstek1979 05-02-2011 21:01

Odp: Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
 
Witam
ja usiebie wymieniałemn całe nagłośnienie. miałem duży problem bo aby nie przerabiać tapicerki trzeba urzyć bardzo płytkich głośników. inaczej dystanse , przeróbki itp. u mnie wybór padł na głośniki :
Mac Audio Pro Flat 2.16 i był to bardzo trafiony zakup. zaero przeróbek. jak za taką kasę grają naprawde poprawnie. ja wytłumiłem porządnie drzwi i nawet bass się pojawił :) co do zestawu nie zagra dobrze bez dobrego wzmacniacza, no chyba że nie jest ktoś wymagający.

subratri 06-02-2011 00:30

Odp: Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
 
bez dodatkowego basu nie zrobisz nic co bedzie cie zadowalac skoro oryginalny pakiet ci nie lezy. temat nie w tym dziale no i poszukaj co i jak mozna zrobic, choc bez doglebnej rzezby raczej niewiele sie osiagnie. Mozesz popatrzec na to co ja zrobilem, badz rzezbic w drzwiach.

galo 06-02-2011 01:55

Odp: Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
 
Dokładnie tak jak pisze Subratri bez większych przeróbek nic lepszego nie osiągniesz.

muflon137 06-02-2011 04:08

Odp: Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
 
przeczytaj to
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

subratri 06-02-2011 10:40

Odp: Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
 
a [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] mój wątek

muflon137 06-02-2011 12:47

Odp: Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
 
Cytat:

Napisał subratri (Post 1593233)
a [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] mój wątek

i dobry wątek

fred33 06-02-2011 13:41

Odp: Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
 
podałeś w drugim wątku 800 zł, rozumiem , że na same głośniki , więc 2 zestawy odseparowane firm Hertz , Helix , Rainbow, Rockford , jeśli pod samo radio to coś z najtańszych zestawów tych firm , jak kupisz z wyższych to radiem ich nie "nakarmisz" , a firmę MacAudio to sobie daruj na samym starcie ...

Duke258 06-02-2011 17:46

Odp: Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
 
Fred33 wiec 800zl to pisalem o samych glosnikach.Mozesz polecic jakis konkretny z tych wymienionych zestawik zebym nie mial zbytnio przerobek.

subratri 06-02-2011 18:30

Odp: Zamiana seryjnych glosnikow na jakie?
 
Zrozum kolego, że jeśli zamienisz głośniki to prawie nic nie zyskasz. Galaxy ma naprawdę dobre głośniki w pakiecie, nie ma tylko basu. Z płytkich szesnastek nigdy nie będziesz miał niskich tonów a jak przesterujesz to Ci się auto rozkręci. Sama zmiana radia na dobre podnosi jakość dźwięku i to bardzo. Galaxy jest zbyt duże żeby je wypełnić małym głośnikiem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.