Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Tuning (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Dołożenie pakietu stylizacyjnego - jaka nakładka na zderzak tył (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=222473)

artur1970 31-03-2015 16:38

Dołożenie pakietu stylizacyjnego - jaka nakładka na zderzak tył
 
2 załącznik(i)
Postanowiłem do swojego mondeo mk4 sedan dołożyć pakiet stylizacyjny.

Dzisiaj skompletowałem wszystkie potrzebne części:

1. zderzak przód (dawca grilla i dokładki pod zderzak) - 350 zł.
2. halogeny - 300 zł. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
3. progi - nówki sztuki zakupione w ASO Kielce - 1040 zł.
4. dokładka zderzaka tył - nówka - 230 zł.

Wszystko ok. tylko dokładka tylnego zderzaka nie występuje do wersji sedan.

Myślę nad przecięciem zakupionej dokładki i dołożenie brakujących cm., potem sklejenie, zaszpachlowanie wyrównanie i pomalowanie.

Nadmienie, że zakupiona dokładka ma otwór na 1 wydech - więc brak kosztów przeróbki układu wydechowego i dokładania drugiego tłumika.:619:

Czy ktoś z Kolegów ma jakieś sugestie w kwestii dokładki do tylnego zderzaka?

kordyl 31-03-2015 19:13

Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył
 
Cytat:

Napisał artur1970 (Post 2379670)
dokładka zderzaka tył - nówka - 230 zł. Wszystko ok. tylko dokładka tylnego zderzaka nie występuje do wersji sedan.

To jest wersja do HB ? Gdzie kupowałeś i czy są dokładki na 2 kominy ?

artur1970 31-03-2015 19:22

Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył
 
Kupowałem z ogłoszenia - facet miał to wystawione trochę czasu

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

telefon - negocjacje i już jest :one: szkoda tylko że teraz trzeba rzeźbić bo seda jest beeeeeeeee

dario6273 31-03-2015 19:33

Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył
 
I co próbowałes przymierzyć jak pasuje do sedana bo jestem ciekawy czt tylko trzeba go bo obu stronach wydłużyć:razz:

artur1970 31-03-2015 19:45

Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył
 
Ciężko dobrze przymierzyć samemu. Problemem będzie obły kształt i zaślepka mocowania haka.

Bump: Masz FL u Ciebie brak problemów :one:

ccLot 31-03-2015 20:02

Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył
 
Cytat:

Napisał kordyl (Post 2379789)
To jest wersja do HB ? Gdzie kupowałeś i czy są dokładki na 2 kominy ?

Oczywiście że są wersje do podwójnego wydechu. Po świętach będę taki montował.

klajgus 31-03-2015 20:12

Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył
 
i taka dokładka pasuje do zwykłego zderzaka?? czy trzeba coś przerabiać poza ściągnięciem tej czarnej "listwy" z czujnikami cofania. Jeśli tak to kolego ccLOT proszę o jakąś mala foto relacje :)

ccLot 31-03-2015 20:15

Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył
 
Cytat:

Napisał klajgus (Post 2379869)
i taka dokładka pasuje do zwykłego zderzaka?? czy trzeba coś przerabiać poza ściągnięciem tej czarnej "listwy" z czujnikami cofania. Jeśli tak to kolego ccLOT proszę o jakąś mala foto relacje :)

Wrzucę fotki jak już wszystko będzie na gotowo, progów nie mam w planach.

klajgus 31-03-2015 20:25

Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył
 
Mi jakoś szczególnie nie zależy na przednim zderzaku i progach, wiem ze cały pakiet wygląda super, ale jakoś mnie szczególnie do niego nie ciągnie, natomiast tych "kranów" nie mogę znieść, normalnie aż mnie oczy bolą jak na to patrze, wiec w planie jest dołożenie jakiś końcówek, myślałem o nacięciu tej czarnej listwy z czujnikami (jest na forum fotka z takiego zabiegu), ale jak by dołożenie tej dokładki nie było problemem to nawet bym się nie zastanawiał.

dario6273 01-04-2015 08:31

Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył
 
Cytat:

Napisał artur1970 (Post 2379821)
Ciężko dobrze przymierzyć samemu. Problemem będzie obły kształt i zaślepka mocowania haka.

Bump: Masz FL u Ciebie brak problemów :one:

Tak mam Fl ale poprzedni był przedlift w pakiecie S i jak zakładałem tylną dokładkę to idealnie pasowała do zderzaka :razz:więc byłem ciekawy jak pasuje u Ciebie:roll: bo zderzak w sedanie jest inaczej wypukły:surprise:

Bump:
Cytat:

Napisał klajgus (Post 2379869)
i taka dokładka pasuje do zwykłego zderzaka?? czy trzeba coś przerabiać poza ściągnięciem tej czarnej "listwy" z czujnikami cofania. Jeśli tak to kolego ccLOT proszę o jakąś mala foto relacje :)

Idealnie pasuje nic nie trzeba przerabiać tylko ściągasz tą czarną listwę i trzeba tylko wywiercić dodatkowe otwory w zderzaku pod dokładką jak sa czujniki:razz:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.