Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   ADAC w Polsce (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=126766)

SrebnaStrzała 26-03-2011 02:49

ADAC w Polsce
 
Witam
Czy ktoś orientuje się jak wygląda na obecną firmę ADAC w Polsce?
Wiem że można wykupić pakiet ADAC plus i on obejmuje europę.
Czy jeśli nastąpi awaria to ja muszę znać niemiecki aby zadzwonić do nich do centrali? i potem czekać aż oni wszystko zrobią? Jak to wygląda w praktyce?

nabuchodonozor 04-04-2011 20:30

Odp: ADAC w Polsce
 
są dwa telefony, jeden na Europę i oddzielny na Polskę...

kuba_del 05-04-2011 20:49

Odp: ADAC w Polsce
 
tak wlasnie jest ,ze jak wykupujesz w PL to mozesz przez polska centrale zalatwic sprawe jesli nie zna sie jezyka kraju w ,ktorym akurat odpukac zdarzy sie awaria,polecam adac+ wykupic ,nie wiem ile kosztuje w PL taka opcja ,ja place 78 euro w DE wiec jakos da sie przezyc a w razie awarii w tym pakiecie naprawde mozna liczyc na dobra opieke wlacznie z autem zastepczym

pbobek 05-04-2011 21:03

Odp: ADAC w Polsce
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
tutaj piszą o 85 E.
"Składka roczna w ADAC to z opłatami ok 85euro za najlepszy pakiet PLUS… (ważna przez 12miesięcy)"

nabuchodonozor 05-04-2011 22:33

Odp: ADAC w Polsce
 
i jedna bardzo ważna sprawa...!!!
jest to polisa przypisana do kierowcy-klienta, a nie do samochodu...
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

kuba_del 14-04-2011 17:20

Odp: ADAC w Polsce
 
wiec moze w Polsce 85 euro ale to prawie taka sama skladka ,ja zaczynalem od 83 euro wiec 2 euro roznicy tylko ,teraz place 78 wlasnie za ADAC +, nie wiem czy jakis bonus dostalem za staz czy troche obnizyli ,nie zaglebialem sie w to , jakby podniesli skladke to napewno bym doczytal szczegoly ....

makisek 14-03-2012 17:45

Odp: ADAC w Polsce
 
I żeby nie było, że odgrzewam kotleta - bo cały czas ktoś z tego forum do mnie na stronę wchodzi :) - widzę po linkach :)

Przy zapisaniu się do Adac pierwsza wplata to 83,50euro - normalnie składka to 79,50 ale te 4 euro to jakieś wpisowe :)
Kartę można dostać pod adres domowy wraz z dokumentami i kwitem do opłacenia, nie ruszając "4liter" z miejsca :)
Jeżeli są chętni - zapraszam :)

pozdro
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Wojtek 14-03-2012 18:16

Odp: ADAC w Polsce
 
Możesz opisać jak to wygląda wszystko w praktyce na terenie Europy i Polski ?

Pozdrawiam
Wojtek.

makisek 14-03-2012 20:43

Odp: ADAC w Polsce
 
Ello

Nie jestem pracownikiem ani przedstawicielem Adac - więc - to co piszę - to moja wiedza z regulaminu :)

Czy działa - działa..
Porównując pakiety różnych ubezpieczycieli, nie ma chyba lepszej oferty.

1. Karta przyporządkowana do człowieka - nikt takiej opcji nie oferuje
2. Posiadacz karty moze dokupić sporo różnych produktów oferowanych przez Adac - np ubezpieczenie turystyczne - na 45dni dla męża, zony i niepełnoletnich dzieci - pakiet środkowy 30euro z tego co pamiętam - za wszystkich.

Adac - dzwonimy, przyjeżdżają - próba naprawy pojazdu. JEzeli nie da się grata naprawić - wiozą do warsztatu. Tutaj ważne: jeżeli będą w stanie naprawić pojazd w ciągu 3 dni - przedstawią kosztorys i pytają, czy się zgadzamy czy nie. Odmowa skutkuje zakończeniem pomocy w tym przypadku. Zgoda na naprawę - za którą oczywiście płacimy - hotel i takie tam.
Jeżeli diagnoza wykaże uszkodzenie którego nie można usunąć w ciągu 3 dni - jest opcja holowania do miejsca zamieszkania, ale tutaj, też jest czynnik szkody całkowitej.. Czyli, jak nam się "paść" za 500euro zepsuje 1000km od domu - to nikt jej nie będzie holował...

Ważne - Adac obsługuje pojazdy o dmc do 3,5T, ale nie wyższe niż 3metry!! (wyjątek kampery)
Czesto ludzie dzwonią i chcą kartę na kontener czy plandekę - to są wysokie auta - tutaj za free nam nie pomogą...


pozdro


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.