Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1993-1996] Przekładka przodu z mkII do mkI (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=68660)

kosta999 30-04-2009 17:22

Przekładka przodu z mkII do mkI
 
witam mam takie pytanko... czy da sie przelozycz przod tzn. lampy grill maska blotniki wzmocnienie(pas przedni) zderzak od mondeo mkII do mondeo mkI poniewaz rozbilem przod swojego mkI a mam do wziecia anglika mkII za 1000 zł i chcialbym przelozycz to od niego... jest taka opcja czy bedzie cos trzeba przerabiać ??

uro2 30-04-2009 17:35

Odp: Przekładka przodu z mkII do mkI
 
Lampy na pewno będziesz musiał dokupić z europejczyka.A takie mk1 z przodem od mk2 gdzieś tu na forum niedawno widziałem.

kosta999 30-04-2009 17:40

Odp: Przekładka przodu z mkII do mkI
 
ale tak ogolnie to wszystko bedzie pasowac taa ??

motorek26 30-04-2009 22:40

Odp: Przekładka przodu z mkII do mkI
 
przełożyć przełożysz tylko tak jak pisze kolega uro2 lampy musisz założyć od europejczyka kiedyś był taki sam temat poszukaj a wszystkiego sie dowiesz

Wayne 30-04-2009 23:12

Odp: Przekładka przodu z mkII do mkI
 
Cytat:

Napisał kosta999 (Post 1152387)
witam mam takie pytanko... czy da sie przelozycz przod tzn. lampy grill maska blotniki wzmocnienie(pas przedni) zderzak od mondeo mkII do mondeo mkI poniewaz rozbilem przod swojego mkI a mam do wziecia anglika mkII za 1000 zł i chcialbym przelozycz to od niego... jest taka opcja czy bedzie cos trzeba przerabiać ??

Przelozyc przelozysz, ale oczywiscie blotniki i maska musi byc zmieniona takze. Poza tym tak jak pisali koledzy wyzej musisz miec lampy reflektorowe do ruchu prawostronnego.

Mam nadzieje, ze masz kombi, gdyz kombi mkI od mkII rozni sie tylko plastikiem wokol tablicy rejeststracyjnej z tylu. Widzialem taka przekladke na zywo w hatchbacku i wygladalo to jakby ktos pospawal dwa rodzaje mondeo. Wiec zastanow sie czy Ci sie to bedzie podobalo..... a z reszta: "Ty tu urzadzisz" :) :)

jacol1826 30-04-2009 23:23

Odp: Przekładka przodu z mkII do mkI
 
bulajev jak dobrze pamiętam ma na sprzedaż lampy z MKII.

dyda6joe 01-05-2009 08:56

Odp: Przekładka przodu z mkII do mkI
 
a ja widziałem mondeo mkI z przodem od mondeo mkII. tyle że to był sedan także tył od mkI - wyglądało przeobrzydliwie

pintonek 01-05-2009 09:48

Odp: Przekładka przodu z mkII do mkI
 
Cytat:

Napisał dyda6joe (Post 1152868)
a ja widziałem mondeo mkI z przodem od mondeo mkII. tyle że to był sedan także tył od mkI - wyglądało przeobrzydliwie

Ja nie widziałem teo na live ale wystarcy ze sobie wyobraze.... to "dopasowywanie" musi być popisem gniecenia blachy... bleeeee

dyda6joe 01-05-2009 16:06

Odp: Przekładka przodu z mkII do mkI
 
bardzo żałuję że nie miałem aparatu. zaraz bym wstawił i się pochwalił jaki okaz widziałem

Maciej1985 03-05-2009 19:25

Odp: Przekładka przodu z mkII do mkI
 
Ja własnie robie przekladke w kombi MK1 na Mk2 i jezeli mial by ktos na sprzedanie lampy i zderzak to jestem zainteresowany


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.