Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Duzy przebieg? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=20651)

Mad_John 27-01-2007 21:48

Duzy przebieg?
 
Witam

Wlasnie stalem sie posiadaczem forda mondeo mk2 ghia. Samochod jest z roku 97 i ma przebieg 180 tys. Kupujac auto z tego roku nie spodziewalem sie okazji z przebiegami 100-120 tys - chociaz byly takie na allegro i innych stronach... z tego co sie dowiedzialem przebieg ten jest na 99% autentyczny. Uwazacie ze to duzo jak na takie auto? Ile jeszcze pojezdze takim egzemplarzem? Auto jest sprowadzone z niemiec, 3 wlascicieli, pierwszy 38 lat, drugi i trzeci ok 60.

Pozdrowienia dla wszystkich szczesliwych posiadaczy :D

frompoland 27-01-2007 21:58

Mad_John, wszystko zalezy od indywidualnego egzemplarza pojazdu... jest taki temat:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

poczytaj

pawelekm 27-01-2007 21:59

witaj!
 
WITAJ KOLEGO
Ja sprowadzam auta tylko z niemiec Wole sprowadzic niz kupic niby okazje badz salonowke w Polsce!!A to dlatego ze na zachodzie na pewno jest lepsze paliwo i swietne drogi!Malo niemcow bawi sie w czesci uzywane .....itd wymieniac mozna i mozna!Mysle ze pojezdzisz a pojezdzisz!!Przynajmniej sadze ze na ten wiek auta przebieg masz autentyczny A nie to co w polsce auto ma 12lat ale przebieg okolo 100tys!!I ludzie nabieraja sie!!
Jesli odpala nic nie stuka i nie ma wyciekow i bedziesz dbal to pojedzisz nim bardzo dlugo bo przeciez JAK SIE DBA TAK SIE MA!!
pozdrawiam

frompoland 27-01-2007 22:02

Cytat:

Napisał pawelekm
przeciez JAK SIE DBA TAK SIE MA!!

bardzo trafne powiedzenie :)

krzysieksa 27-01-2007 22:04

Re: Duzy przebieg?
 
Cytat:

Napisał Mad_John
Witam

Wlasnie stalem sie posiadaczem forda mondeo mk2 ghia. Samochod jest z roku 97 i ma przebieg 180 tys. Kupujac auto z tego roku nie spodziewalem sie okazji z przebiegami 100-120 tys - chociaz byly takie na allegro i innych stronach... z tego co sie dowiedzialem przebieg ten jest na 99% autentyczny. Uwazacie ze to duzo jak na takie auto? Ile jeszcze pojezdze takim egzemplarzem? Auto jest sprowadzone z niemiec, 3 wlascicieli, pierwszy 38 lat, drugi i trzeci ok 60.

Pozdrowienia dla wszystkich szczesliwych posiadaczy :D

Mój jest o rok młodszy i ma też 180 tys km i jestem drugim właścicelem a auto kupione w salone w Polsce :) Więc ten przebieg, o którym piszesz powinien być raczej autentyczny. Baaaaardzo wiele osób kupuje 10 letnie "okazje" z przebiegiem 90 tys km ....... :fcp27

frompoland 27-01-2007 22:10

BTW
zobaczcie na przebieg: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Marfarm 27-01-2007 22:25

Tak tylko tam ktoś się pomylił o jedną cyferkę
Ale prawdą jest że często 10 letnie auta z niemiec są w lepszym stanie niż pięcio latki z kraju.

Mad_John 27-01-2007 22:31

Dlatego mam nadzieje ze ten jeszcze dlugo mi posluzy :D

slawekpurc 27-01-2007 22:54

hmm. powiem ciekawostke. skoda felicja 1,6 rok prod 1997. przebieg 55tys km....cuda sie zdazaja... przebieg prawie niemozliwy...brakuje conajmniej 1 z przodu..


a jednak..autko mojej mamy...kupila w salonie..przebieg orginalny..jakbym pisal
ogloszenie dodalbym ze jezdzila nim kobieta ( ciekaw kto by mi w takie brednie uwierzyl...)

frompoland 27-01-2007 22:59

Cytat:

Napisał slawekpurc
hmm. powiem ciekawostke. skoda felicja 1,6 rok prod 1997. przebieg 55tys km....cuda sie zdazaja... przebieg prawie niemozliwy...brakuje conajmniej 1 z przodu..


a jednak..autko mojej mamy...kupila w salonie..przebieg orginalny..jakbym pisal
ogloszenie dodalbym ze jezdzila nim kobieta ( ciekaw kto by mi w takie brednie uwierzyl...)

jak juz pisalem kiedys... byle auto ojca mego szwagra (ale sie zaczyna ;) ) dełu lanos byl tez jakos z lat konczacych 90 i mial na liczniku niecale 20k km!!!!!!!!!!!!!!!! ale teraz jarcio nim pomyka :)))


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.