Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Mondeo MK3 1.8 proszę o opinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=95617)

llukas17 25-03-2010 18:05

Mondeo MK3 1.8 proszę o opinie
 
Witam.

Znalazłem Mondeo mk3 1.8 benzyna.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Samochód ponoć serwisowany jest książka przebieg niecałe 150 000.

Jednak na zdjęciach wygląda że kierownica i pedały są wytarte.

Rozmawiałem z właścicielem i jest on pracownikiem aso forda, powiedział że drzwi były robione w aso w zeszłym roku i po zimie nic nie wyszło i jest gwarancja na blachy w aso do 2011.

Jednak martwi mnie ta wytarta kierownica i pedały, jutro jadę oglądać auto na żywo.

Czy może ktoś się wypowiedzieć kto ma takie auto o podobnym przebiegu ??

barylkaq 25-03-2010 20:16

Odp: Mondeo MK3 1.8 proszę o opinie
 
taki kolor to 15 tys warty, za 18 tys diesla masz ;)

ZBIGNIEWZ 26-03-2010 10:50

Odp: Mondeo MK3 1.8 proszę o opinie
 
WITAM
Ja mam MONDEO 1,8 BENZYNA 125KM z 2002 r.Przejechane 112tyś km.Jeżeli chodzi o komfort jazdy bez zarzutu.Cały okres bez awarii.Dopiero teraz po zimie zablokowały się zaciski tylnich hamulców,do wymiany zaciski,tarcze,klocki,doszły jeszcze klocki z przodu,i jeszcze jakieś osłony przegubów co wychodzą ze skrzyni biegów.Naprawa kosztowna w serwisie wycenili na ok. 5200.-.A reszta OK narazie:D

eng 26-03-2010 10:53

Odp: Mondeo MK3 1.8 proszę o opinie
 
Bo takich napraw kolego nie robi się w ASO:D hehe

Co do mondeo wygląda nawet nawet. Musisz na żywca oblukać tą kierownicę i pedały. Jednak to, że się wycierają o niczym nie świadczy. Ja mam 170 tyś. przebiegu i zmieniałem już gumy na pedałach od hamulca i sprzęgła bo były wytarte.

ber 26-03-2010 11:41

Odp: Mondeo MK3 1.8 proszę o opinie
 
Cytat:

Napisał ZBIGNIEWZ (Post 1396587)
WITAM
Ja mam MONDEO 1,8 BENZYNA 125KM z 2002 r.Przejechane 112tyś km.Jeżeli chodzi o komfort jazdy bez zarzutu.Cały okres bez awarii.Dopiero teraz po zimie zablokowały się zaciski tylnich hamulców,do wymiany zaciski,tarcze,klocki,doszły jeszcze klocki z przodu,i jeszcze jakieś osłony przegubów co wychodzą ze skrzyni biegów.Naprawa kosztowna w serwisie wycenili na ok. 5200.-.A reszta OK narazie:D

Kolego zaciski do przeczyszczenia a i tarcze nie sądze że przy takim przebiegu to do wymiany , moim zdaniem tylko klocki osłony zaciski przeczyścić ( nie pomieszałeś płynu hamulcowego ? ) 150 zł góra ale nie w ASO .

llukas17 26-03-2010 13:33

Odp: Mondeo MK3 1.8 proszę o opinie
 
Byłem widziałem i zrezygnowałem.

Przedni zderzak porysowany (nie przeszkadza) tylni zderzak do malowania schodzi lakier w kilku miejscach (łuszczy się) i w kilku miejscach obicia (na drzwiach błotniku); kierownica i pedały mocno zniszczone; widać że miał malowany przedni błotnik auto na zimowych oponach bez letnich.

Za te pieniądze nie opłaca się


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.