Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [MK4]czy warto kupić nowe Mondeo ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=39625)

FIN 09-03-2008 15:44

[MK4]czy warto kupić nowe Mondeo ?
 
Obecnie użytkuję Focusa II 2,0 tdci i myślę o czyms większym .Interesuje mnie czy wasze Mondeo trzeszczą i czy jesteście z nich zadowoleni .

TiM 09-03-2008 15:47

Re: Mondeo mkIV-czy warto kupić ?
 
No Ba! Jesteśmy baaardzo zadowoleni! Na poparcie tej tezy możesz użyć szukajki!
I absolutnie nic nie trzeszczy!

P.S. zrób małą roszadę w temacie wątku.

Tatanowy 09-03-2008 15:49

Re: Mondeo mkIV-czy warto kupić ?
 
Potwierdzam - żadnych Gerconizmów .Auto jest super !!!

franczesko 09-03-2008 15:54

Re: Mondeo mkIV-czy warto kupić ?
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

heko 09-03-2008 16:04

Re: Mondeo mkIV-czy warto kupić ?
 
ales gut, gut, super gut :fcp26 :fcp26 :fcp26

TiM 09-03-2008 16:40

Re: Mondeo mkIV-czy warto kupić ?
 
Mozesz jeszcze tutaj zaglądnąć: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Tytuł wątku dosyć niefortunny, ale za to obrazuje jak bardzo nieskuteczne były próby znalezienia wad w naszych autkach. :fcp2
Po takiej lekturze nic Cię nie zaskoczy, za to znajdziesz motywację do ewentualnej wymiany środka transportu. :fcp4

azet 09-03-2008 17:54

Re: Mondeo mkIV-czy warto kupić ?
 
i tutaj [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ,ale to już jak z czegoś ładnego jeszcze ładniejsze zrobić ,ale już kasa wtedy potrzebna

:fcp26

ps. tylko żeby potem nie było że namówli :fcp29 albo kazali :fcp29

FIN 09-03-2008 18:27

Re: Mondeo mkIV-czy warto kupić ?
 
Dzięki za wasze wpisy ,czy moglibyście napisać jakie macie przebiegi ?
Poczytałem troszkę i mam następne pytanie ,czy rzeczywiscie od 2008 rok jest nowy soft w Mondeo ? może ktoś wie czy autka z roku 2007 też mają nowy ?Pytam bo chcę kupić autko z 2007 roku z wyprzedaży :fcp3 :fcp27 lubię promocje :fcp27 .
Zastanawiam się jaki silnik 1,8 tdci bez DPF czy 2,0 tdci z DPF.
Mój focus 2,0 tdci ma DPF ale odpukać :fcp2 nie ma z nim problemów a mam 57 tys ?
Szczerze mówiąc 1,8 tdci nie leży mi bo silnik jest starą konstrukcją a W Focusach są z nim problemy ,biorę go tylko pod uwage ze względu na brak DPF .
Czy ktoś ma xenony ??? pytam bo interesuje mni czy drża podczas jazdy ?

09-03-2008 18:39

Re: Mondeo mkIV-czy warto kupić ?
 
witaj. mam zamówione samochód o który pytasz więc powiem tak: samochody z 2007 maja soft pierwotny to prawda ze w 2008 roku soft uległ pewnym modifikacja, rocznik z 2007 nie ma go ale mog a Ci za opłata zmienic soft, silniki 2.0 z dpf ma pewne kłopoty i fabryka na krótki czas wstrzymała jego produkcje, silnik 1.800 to nie ten sam do konca silnik i nie ma z nim zadnych klopotów w mondeo wręcz przeciwnie jest na niego wielki popyt.
pozdrawiam

FIN 09-03-2008 18:50

Re: Mondeo mkIV-czy warto kupić ?
 
czy możesz rozwinąć co to znaczy nie ten sam silnik 1,8 tdci ???
Focus 2 to nie mój pierwszy Ford ,miałem Mondeo MK 3 i wiem jaka jest polityka Forda -oszczędzać gdzie się da .
Silnik 1,8 disel ma swoje korzenie w Fordzie Eskorcie ,modyfikacji ulega tylko zasilanie .
Z tego co wiem to dalej ma turbo dziure ,czułe wtryski ,słabe koło dwumasowe itp.
Ludzie się nie znają kupują co tanie
Możesz napisć czy dali ci na 2008 rok rabat ??
Czy moze ktoś potwierdzić czy silnik 2,0 tdci jest już tylko produkowany przez forda ?? gdzieś to podsłyszałem i nie napawa mnie to optimizmem (moze dlatego są problemy z softem )


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.