Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] nie działa centralny zamek (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=94814)

tomek focus kombi 17-03-2010 13:19

nie działa centralny zamek
 
Witam,mam problem z centralnym zamkiem.Jakis czas temu przestał zamykac i otwierac drzwi z pilota(tak jakby coraz słabiej było słychac mechanizm zamykania,aż wreszcie przestał działac).Teraz musze zamykac kazde drzwi osobno bo nawet jak od strony kierowcy zamykam kluczykiem to tylko te jedne dzwi sie zamykaja.Kable sprawdzałem to nie sa poprzecierane przy drzwiach,bezpieczniki tez sa ok.jesli ktos ma jakas rade to prosze pisac:nr.gg 8846368 , [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] aa do tego jeszcze dochodzi niedziałajaca tylna klapa,czyli ani z kluczyka ani z deski z przycisku nie łapie.

marcin_walczak 20-03-2010 18:57

Odp: nie działa centralny zamek
 
Cytat:

Napisał tomek focus kombi (Post 1389203)
Witam,mam problem z centralnym zamkiem.Jakis czas temu przestał zamykac i otwierac drzwi z pilota(tak jakby coraz słabiej było słychac mechanizm zamykania,aż wreszcie przestał działac).Teraz musze zamykac kazde drzwi osobno bo nawet jak od strony kierowcy zamykam kluczykiem to tylko te jedne dzwi sie zamykaja.Kable sprawdzałem to nie sa poprzecierane przy drzwiach,bezpieczniki tez sa ok.jesli ktos ma jakas rade to prosze pisac:nr.gg 8846368 , [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] aa do tego jeszcze dochodzi niedziałajaca tylna klapa,czyli ani z kluczyka ani z deski z przycisku nie łapie.

witam, jeśli chodzi o tylną klapę to z kluczyka powinieneś ją otworzyć , jeśli nie daje się otwierać to pewnie coś z zamkiem - zbieg okoliczności że i reszta nie działa.Jeśli chodzi o zamki w drzwiach to "poleciała" pewnie centralka od centralnego zamka. Serwis odradzam z wiadomego powodu. Każdy DOBRY elektryk samochodowy wstawi Ci zamiennik centralki . Ja miałem podobnie, tylko z kluczyka dało się wszystko zamkną( z pilota nie ) ale tylko od strony pasażera (próba zamknięcia od strony kierowcy kończyła się zamknięciem tylko drzwi kierowcy).Wymiana centralki pomogła - zapłaciłem (dodam ze u znajomego) 200 zł z robocizną
pozdrawiam

tomuncio 21-03-2010 12:49

Odp: nie działa centralny zamek
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - poczytaj może chodzi o to

tomek focus kombi 27-08-2010 10:14

Odp: nie działa centralny zamek
 
Witam , udało mi sie foke oddac w ręce dobrogo elektryka który to ogarnął.Problemem były przerwane kable , które puszczone sa w gumowej osłonie do tylnej klapy.Widocznie przez to wywalało bezpieczniki.Teraz centralny działa jak powinien.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.