Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Mondeo 2.0 TDCI TITANIUM X - co sądzicie , czy warto kupić, czy ktoś zna to auto ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=133501)

grizzly 20-06-2011 11:43

Mondeo 2.0 TDCI TITANIUM X - co sądzicie , czy warto kupić, czy ktoś zna to auto ?
 
Szanowni

Uprzejma prośba o komentowanie - chcę kupić to auto:


[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]





sl

RafałB 20-06-2011 12:02

Odp: Mondeo 2.0 TDCI TITANIUM X - co sądzicie , czy warto kupić, czy ktoś zna to auto
 
A co z S-iem?:shock:

Mondek fajny,kolor słuszny... :D

Jak przebieg prawdziwy i stan to cena dobra też jest...

grizzly 20-06-2011 12:35

Odp: Mondeo 2.0 TDCI TITANIUM X - co sądzicie , czy warto kupić, czy ktoś zna to auto
 
Szwagier go chce kupić - mój Esio jeszcze długo postoi bez żadnego kolegi na podjeździe

grizzly 20-06-2011 15:02

Odp: Mondeo 2.0 TDCI TITANIUM X - co sądzicie , czy warto kupić, czy ktoś zna to auto
 
jest z niemiec - mało mi się chce wierzyć w przebieg 70 tyś - co myślicie ?



sl

RafałB 20-06-2011 15:23

Odp: Mondeo 2.0 TDCI TITANIUM X - co sądzicie , czy warto kupić, czy ktoś zna to auto
 
No mi też sie w to nie chce wierzyć,dla przykładu mój S-io (data rej. 2007/11) i przelotu miał jak brałem w marcu 121.800km... to i tak mało,jak szukałem inne miały 130-170kkm najczęściej - mówie o prawdziwym zagranicznym przebiegu a nie o cudowanych w PL na alledrogo gdzie większość "ma" mniej niż 100kkm...ale bywa różnie. ;)

kicaj 20-06-2011 15:31

Odp: Mondeo 2.0 TDCI TITANIUM X - co sądzicie , czy warto kupić, czy ktoś zna to auto
 
nie chce mi sie wierzyc w przebieg... ale to mozna zweryfikowac...
poprosic o VIN i o skan ksiazki serwisowej od sprzedajacego...
pogooglowac, podzwonic... ;)

berater 20-06-2011 16:08

Odp: Mondeo 2.0 TDCI TITANIUM X - co sądzicie , czy warto kupić, czy ktoś zna to auto
 
Przed chwilą sprawdzałem na mobile.de mondeo o możliwie podobnych parametrach. Średnia cena u helmuta ok 60.000 - 65.000 PLN. A gdzie opłaty ?
Coś mi tu brzydko pachnie.

grizzly 20-06-2011 16:14

Odp: Mondeo 2.0 TDCI TITANIUM X - co sądzicie , czy warto kupić, czy ktoś zna to auto
 
berater - dzięki wielkie - myslisz ze to jakiś wałek czy po prostu faktycznie okazja ?

sl

RafałB 20-06-2011 16:19

Odp: Mondeo 2.0 TDCI TITANIUM X - co sądzicie , czy warto kupić, czy ktoś zna to auto
 
Cytat:

Napisał grizzly (Post 1671885)
czy po prostu faktycznie okazja ?

sl

Nie ma okazji,nie wierz w to...jeśli taka cena to coś musi być: przebieg,może powypadkowość lub inne cuś...

berater 20-06-2011 16:28

Odp: Mondeo 2.0 TDCI TITANIUM X - co sądzicie , czy warto kupić, czy ktoś zna to auto
 
Cytat:

Napisał grizzly (Post 1671885)
myslisz ze to jakiś wałek czy po prostu faktycznie okazja ?

Tak jak napisał Rafał. W tej branży nie ma okazji. A co mu dolega trudno wyczuć. Przebieg ? dzwon ? wady prawne ? Wiem jedno. Jakby było wszystko ok, to przy tej cenie handlarze by to już wyrwali.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.