Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=27334)

JUREK40 15-05-2008 17:09

Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu
 
Taki piekny FOCUS a tyle usterek ,to my musimy teraz zmieniac podkładki które spieprzyli konstruktorzy ,ten samochód naprawdę trzeszczy i skrzypi .Przejechałem 41.000km a na zakrętach czuję sie jakbym jechał już nie fiatem 125p ale dorożką z lat 20.Ludzie co oni nawymyslali w tym zawieszeniu focusa,a nam tu niektórzy bzdury wmawiaja bo wina naszych dróg .Poprostu zawieszenie jest kiepskie.Jezdiłem róznymi samochodami ale tu jest coś nie tak.Zaznaczam byłem w warsztacie na "szrpaczach" .wszelkie luzy zlikwidowane przód tył .Idalej skrzypi ta padlina.

radas74 16-05-2008 20:02

Re:
 
Cytat:

Napisał Orion_pl
Pytanie do osob ktore osobiscie uporaly sie z tym problemem.
W jakis posob wyjac tunel ogrzewania? Udalo mi sie go zdjac z prawej strony (od strony radja reszty) ale zaraz przy lewej krawedzi auta i wyjsciu lewej dmuchawy jest on przytwierdzony klipsem. Zrywaliscie ten klips? Czy pozniej zamontowany tuenel nie bedzie latal w srodku i sie obijal?

Prawdopodobnie tunel spadnie prędzej czy później. Jak ktoś wcześniej pisał trzeba skręcić śrubką i będzie OK:)

usker 30-05-2008 06:33

Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu
 
Wielki dzięki to naprawdę działa pracy może na kilkanaście minut i nastała cisza. Jeszcze raz DZIEKI

cygan^ 01-06-2008 06:08

Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu
 
Witam mam problem bo nie wiem co to moze byc bo po skreceniu w prawo dochodzil straszny taki szum odglos taki jak bym najechal na linnie pogrubiona pobocza czy to moze byc pedaliera ??

tahamata1 01-06-2008 12:09

Re:
 
Cytat:

Napisał p.doppler
Kolego "george 1" fotki są poniżej mojego postu - jednak, żebyś mógł je zobaczyć lub też pobrać musisz wcześniej zalogować się na forum.
Pzdr.

panowie jestem zalogowany a nie mam podglądu yuch fotek. Czy tylko ja ich nie widze?
pomocy - ponizej twojego postu nie ma zadnego nic coby dalo sie otworzyc

1floyd 01-06-2008 18:55

Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu
 
Cytat:

pomocy - ponizej twojego postu nie ma zadnego nic coby dalo sie otworzyc
Witam być może nie masz zainstalowanego jakiegoś alpetu ( programu pozwlającego otwierać pliki JPG w przeglądarce lub masz źle skonfigurowanego firewall-a i on blokuje Ci pokazywanie zdjęć w przegłądarce
Pozdrawiam 1floyd

muciek78 21-06-2008 19:53

Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu
 
Panowie.
wreszcie po 2 miesiacach szukania przyczyny stukania usunołem usterke :fcp2 heheh BOZE jaki jestem zadowolony i moge wreszcie nie nasłuchiwac tego zasran... stukania. Dwóch mechaników stwierdziło magiel do wymiany 300 euro + 80 euro za robocizne :fcp5 wszystko po znajomosci heheh pozniej jeszcze inny stwierdził ze stuka z amortyzatora jakas guma niebardzo go kumałem ale koszt dwóch 50 euro + 100 euro robocizna .A dzisiaj znalazłem w pracy dwie podkładki po2 mm co dało 4 mm i wsadziłem miedzy karoserie a c-ownik i nic nie puka .Najgorsze jest to ze nierozumiem powiazania miedzy tą czynnoscią a pukaniem ale to juz nie wazne bo przez to chciałem sprzedac auto tak mnie to irytowało .po krótce ta zasada podłozenia podkładek zadziałała u mnie .Wiec spróbujcie zanim cokolwiek wymienicie u mechaników ja zaoszczedziłem 530 euro było warto hehehhe .
pozdrawiam wszystkich posiadaczy foczek teraz znowu zaczołem czuc przyjemnosc z jazdy moja bryka :fcp2 :fcp2 :fcp2

radas74 21-06-2008 21:10

Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu
 
U mnie też stukało, "wyszły" łożyska górne amortyzatorów :fcp1

cygan^ 22-06-2008 06:29

Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu
 
A u mnie nadal cos huczy efekt jakbym najechal na frezowany asfalt bylem u mechaniura i powiedzial ze to lozysko podpory polosi czy ktos mial taki przypadek?

Ralf26 26-06-2008 17:17

Re: Stukanie dochodzące z przedniej części pojazdu
 
Zobacz sobie czy nie masz wyzabkowanych opon. Raz sie spotalem z czyms takim i to bylo wtedy przyczuna.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.