Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   podłączenie pod komputer. jakie koszty ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=17152)

momedezu 10-10-2006 20:12

podłączenie pod komputer. jakie koszty ?
 
jak w temacie chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje podłączenie auta pod komputer w celu diagnostyki. mam forda mondeo mk2 97' rocznik jesli to ma znaczenie
pozdrawiam

1olek 10-10-2006 20:43

Witam
Proponuje przejrzec ten temat:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
i spojrzec na skan zalaczonej tam faktury, szukaj pozycji diagnostyka WDS.
Pozdrawiam

diseasekowalski 12-10-2006 12:50

ja jakies poltora roku temu - moze 2 mialem dziwną awarię samochodu - dzialaly tylko dwa wtryskiwacze. jako ze samochod byl jeszcze w okresie "tanszego wsparcia technicznego" firmy która mi go sprzedała (komis) - ich mechanik siedział nad samochodem 2 dni i szukał usterki.

w koncu zawyrokował ze trzeba auto podpiac w innej firmie pod kompa (w serwisie komisu nie mieli kompa) i tam sprawdzic - czego koszt mialem poniesc ja.
autko zostało zapakowane na lawetę i zawiezione do:

stacja diagnostyczna + instalacje LPG
Radzyn Podlaski, niedaleko remizy strazy pozarnej, niedaleko "duzego rynku".

tam był podłączony. Został zrobiony wydruk diagnostyki i samochodzik wrócił do mechanika spowrotem (najlepsze było to ze mechanik sie wkurzyl bo z wydruku wynikalo tylko ze 2 wtryskiwacze nie pracują - i te rzeczy ktore zostały pociagniete za tym - wiec sie okazalo ze podlaczanie kompa wogole nie bylo potrzebne).

co prawda moglo mi sie troszke poprzestawiac, ale cenę z faktury za podlaczenie kompa (dostałem ją potem razem z wydrukiem z kompa) pamietam chyba dobrze - 20zł.
mysle ze warto byłoby podzwonić po stacjach kontroli + montazu lpg w radzyniu i wypytac. Bo coniektórym forumowiczom wyszloby to taniej z podroza niz ASO ;-)

nie bywam tam juz czesto, ale jesli bedzie zainteresowanie to jesli przypadkiem znajde sie w okolicach tej stacji to postaram sie o telefon. :P

PS. usterka została ostatecznie usunięta w pewnym serwisie w parczewie - okazalo sie ze to oczywiscie wina instalacji elektrycznej - koszt 120 zl. Usterka po roku pojawila sie znowu - koszt naprawy 40 zl. Obecnie jest spokój ;-)

thomas_xxx 12-10-2006 13:37

Ja za podlaczenie pod komputer diagnostyczny zaplacilem 50zl

Pinki 12-10-2006 13:38

momedezu, w Krakowie mam sprawdzone miejsce gdzie zapłacisz ok 40zł

maćko 16-10-2006 20:41

witajcie, a gdzie to miejsce w Krakowie? chciałbym też posprawdzać parę rzeczy. Tak pezy okazji - nie wiecie, czy z poziomu komputera (bez grzebania w instalacji) da się zapiąć na sztywno światła? I tak jeżdżę na światłach przez cały rok, więc chętnie pozbyłbym się problemu włączania i wyłączania :) (MKII 2000 r. 2.0 l)

Bart 17-10-2006 14:12

Pinki, to jakaś tajemnica, że nie piszesz od razu :D :D

Cytat:

Napisał maćko
Tak pezy okazji - nie wiecie, czy z poziomu komputera (bez grzebania w instalacji) da się zapiąć na sztywno światła? I tak jeżdżę na światłach przez cały rok, więc chętnie pozbyłbym się problemu włączania i wyłączania :)

Tez jestem tym zainteresowany...

Cezarkla 28-10-2006 16:50

Czy ktoś wie gdzie we Wrocku można się podłączyć do kompa?

kecaj 31-10-2006 18:18

to zależy gdzie mieszkasz.w wielkopolskim byłem prawtnie u szpeca od elektonicznego sprawdzania i za każde podłączenie komputera zapłaciłem 60 zł.oczywiście bez fakturki.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.