Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   amortyzatory BOGE (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=3744)

puka 13-02-2005 16:30

amortyzatory BOGE
 
WITAM,
CZU KTOŚ Z SZANOWNYCH KOLEGÓW JEST W STANIE PODDAĆ OCENIE AMORTYZATORY FIRMY BOGE.
CENA ZA KOMPLET / 4 SZTUKI/ TO 500 ZŁ.
PODAJĘ LINK NA ALLEGRO.PL
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
PROSZĘ O OPINIE NA TEMAT TYCH AMORTYZATORÓW.
BO CENA JEST NIESAMOWITA..

pzdrw
wojt

rogue 13-02-2005 18:46

W mojej ocenie cena powinna powaznie zastanawiac!! W tym biznesie nie ma swietych mikolajow. Jeden dobry amortyzator lacznie z montarzem nie bedzie kosztowal ponizej 300 plnów. Osobiscie bym nie ryzkowal.


pzdr

misiek 14-02-2005 21:06

jak nie to swiety mikolaj to zbyt tanio.
- cos jest z nimi nie tak, jakis defekt
- pochodza z kradziezy, dlatego tanie

Jak rogue, odradzam. Ryzykujesz 500zl, ryzyko jest wysokie.

crater 14-02-2005 21:20

Cytat:

pochodza z kradziezy, dlatego tanie
Nie wydaje mi się, nie wiem czy czytaliście tą ofertę (i inne) tego sprzedawcy, jest też link do strony firmowej. To jakaś firma, która sprzedaje różne podzespoły (raczej niezłych marek), m. in. te amortyzatory. Nie zawsze to co tanie musi być podejrzane, zresztą każdy klient ma wolny wybór.

misiek 14-02-2005 21:54

crater, pewnie za kazdy ma wybor.
Bylo pytanie, byly odpowiedz.
Kompelt amorkow za 500zl jest dla mnie podejzanie tani. To w zasadzie moze byc cena hurtowa, lub cos ponizej.
Watpie zebym sie odwazyl na ten zakup, moze jakbym jeszcze mogl po towar pojechac i go zobaczyc to bym sie zastanwial.

Pajlot 15-02-2005 21:22

cuda sie czasami zdarzaja...ja wlasnie dzisiaj np nabylem oryginalne tarcze Motorcrafta na przod do Mk III z oryginalnymi klockami za cale 460 zl za caly komplet....tez nie wierzylem dopoki nie zaplacilem....czekam jeszcze na kolcki na tyl i caly komplet nowiutkich oryginalnych hamulcow wyjdzie ok 600 zl.....

Pzy 19-02-2005 08:59

Amortyzatory marki Boge to amorki bardzo dobrej jakości. Zresztą Boge i Sachs to teraz wspólny koncern - a Sachs'a nie trzeba chyba nikomu rekomendować.

Pomijam kwestię ww. ceny za komplet wspomnianych amortyzatorów, chociaż czasem można spotkać niezłe oferty.
Zobaczcie choćby na aktualne promocje (a może raczej wyprzedaże) amortyzatorów Sachs/Boge na stronie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.