Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=31084)

SierraPL 01-10-2007 22:34

Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy
 
Witam
Doczytałem sie na forum ze mozna takiego specyfiku dolewać do paliwa, mam natomiast jedno pytanie:
Jak często go stosować?
Pzdr @ll

MALAK_1 05-10-2007 15:18

Witam taki srodek leje na cały bak paliwa nie czesciej niz raz na 2000tys czy cos koło tego bedzie pisało na opakowaniu
pozdrawiam

DELIKFENT 05-10-2007 15:37

Polecam środek firmy VALVOLINE. Kosztuje 30-35zł ale pomaga.

ryba120 05-10-2007 16:14

Cytat:

Napisał DELIKFENT
Polecam środek firmy VALVOLINE. Kosztuje 30-35zł ale pomaga.

Ja też polecam środek Valvoline - dokładnie MaxLife Fuel System Cleaner. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Miałem problemy w trakcie przyśpieszania, szarpało samochodem. Po wlaniu go do pełnego baku i przejechaniu ok 100-150km przestało szarpać.
Na opakowaniu pisze, że powinno się go stosować po każdej wymianie oleju.

P/s Ja śmigam benzyniakiem, do ropniaka jest Valvoline - MaxLife Diesel System Cleaner - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pozdrawiam :fcp1

motorek26 05-10-2007 19:27

Re: Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy
 
Cytat:

Napisał SierraPL
Witam
Doczytałem sie na forum ze mozna takiego specyfiku dolewać do paliwa, mam natomiast jedno pytanie:
Jak często go stosować?
Pzdr @ll

kolego jeżeli chcesz mieć problem ze swoim autem to możesz dolewac te specyfiki są dobre ale do starych aut gdzie pompa wtryskowa była sterowana mechanicznie i niestety chyba jeszcze nie wiesz ile kosztują do twojego focusa wtryski a po dolaniu tego specyfiku napewno będziesz miał je do wymiany.Ja osobiście ci odradzam ale rób jak uważasz

SierraPL 05-10-2007 22:06

Kolego mylisz się twierdząc że nie wiem ile kosztują wtryski :fcp16 , to dlatego że doskolnale zdaję sobie sprawę z tego ile kosztuję chcę im zapewnić jak najlepsze warunki pracy :fcp2
Pzdr

DELIKFENT 05-10-2007 22:48

motorek26 a może rozwiń swoja wypowiedź dlaczego uważasz że dodatki niszczą silniki. Przecież one nie tylko czyszczą układ paliwowy ale też polepszają jakość paliwa. Myślisz że nasz Polskie paliwo jest tak dobre jak zachodnie to jedź sobie do Niemiec i zatankuj auto do pełna. Różnicę da się poczuć od razu w kulturze pracy, mocy, i ekonomii. gdyby te dodatki szkodziły to by ich nie używano. jeszcze nigdy nie słyszałem że komuś po takim dodatku popsuły się wtryski. Wręcz przeciwnie wiem że osoby stosujące takie środki regularnie dłużej cieszą ze wtryskiwaczy.

Jackiller 06-10-2007 11:23

Cytat:

Napisał DELIKFENT
motorek26 a może rozwiń swoja wypowiedź

A jak on ma ją rozwinąć, jak śmiga ZETEKIEM :fcp2 :fcp4

Kolego... specyfiki do wtryskiwaczy sprzedają w SERWISACH
W Ursyn-Car w Wawie polecają taki "złoty środek" pod tytułem TEC-2000 formula diesel.

Zalałem... i uważam, że STP "na dłużej" trzyma

motorek26 07-10-2007 18:27

jeżeli tak uważacie że sie nie znam to jak zacznie sie dziać coś z wtryskiwaczami lub pompą paliwową to chetnie zapraszam do łodzi do warsztatu diesel serwis wtedy pogadamy na ten temat co i ile kosztuje i jakie są tego konsekwencje.Niestety ale wszystkie silniki tdCI są bardzo czułe na inne wynalazki do starego diesla można dolać nawet benzyny i nic się nie dzieje a jak jesteście tacy mądży to może któryś z was spróbuje nalać beny do swojego CI-ka zobaczymy co sie będzię działo.a to że pomykam zetec-iem to poprostu przypadek bo cena była bardzo dostępna.A jak wam powiedzą że ceramizery są wspaniałe i wogule że polepszają osiągi to też im uwieżycie i będziecie dolewać?jeżeli uważacie że sie myle to wasza sprawa ja pisze to co wiem z doświadczenia

pozdrawiam wszystkich Motorek26 :fcp18

DELIKFENT 07-10-2007 18:56

Temat dotyczy dolewania dodatków a nie BENZYNY do diesla. A ceny części do diesla każdy zna a kto nie zna to może sobie sprawdzić nawet w internecie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.