Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Zakup S-maxa rocznik 2015-2016 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=339521)

Elteq 20-02-2024 22:25

Zakup S-maxa rocznik 2015-2016
 
Witam
W związku z tym że powiększyłam mi się rodzinka muszę zmienić autko na coś większego.
Jestem z woj. małopolskiego więc na początek szukam czegoś w okolicy.

Czego szukam: wersja 7 osobowa, skrzynia manualna, rocznik 2015 w górę. Budżet ~ 60-65 tyś.

Podsyłam oferty znalezione na internecie którymi wstępnie jestem zainteresowany:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
VIN: WF0JXXWPCJGB16449
W tym ogłoszeniu niby pierwszy właściciel jednak po sprawdzeniu danych na stronie ministerstwa -2 właściciel w papierach. Przebieg wydaje się realny.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
VIN:WF0JXXWPCJGS36635
Ten ściągnięty z Belgii.

I ostatni:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
VIN: WF0JXXWPCJFP76509

Proszę klubowiczów o pomoc czy warto jechać oglądać te auta?
Dodatkowo wyczytałem we wcześniejszych postach, że na forum są klubowicze którzy zajmują się ściągnieciem auta z zagranicy. Proszę ewentualnie o namiary do nich.
Z góry dziękuję za pomoc.

kopson 20-02-2024 22:32

Odp: Zakup S-maxa rocznik 2015-2016
 
Jest tu taki jeden kolega (zresztą nie tylko on), który oferuje na forum swoje usługi - kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Poszukaj go wśród użytkowników i przeczytaj jego "sygnaturkę", czym się zajmuje.

Bump: w tę drugą ofertę z Belgii bym się nie pchał. Najsłabszy silnik i wyposażenie, poza tym samochód będzie raczej po "przygodach" blacharskich. Ta pierwsza oferta (polski salon) wydaje się najciekawsza.
Jeśli jesteś z małopolski to w Twoich stronach jest jeszcze jeden polecany kolega zajmujący sie głównie Fordami - Uczciwe Samochody Nowy Sącz. Jest zarejestrowany na forum ale kontakt z nim najlepiej przez FB. Tylko że on sprowadza chyba nieco droższe i młodsze egzemplarze.

Elteq 10-03-2024 15:24

Odp: Zakup S-maxa rocznik 2015-2016
 
Dziękuje za podesłanie namiarów na forumowiczów. Temat auta z niemiec na razie zawieszony - kolega z Nowego Sącza nie sprowadza aut w moim budżecie, natomiast przy kontakcie z drugim niestety na obecną chwile w Jego okolicy nie ma nic ciekawego w tym budżecie.

Temat poszukiwać nadal przede mną.
Auto z Krakowa sprzedało się przed moimi oględzinami. Ford nr 2 po wstępnych oględzinach na miejscu: szyba przednia wymieniana, lekkie obcierki. Grubość lakieru 180-250 mikronów. Nie wiem jak oryginalnie to powinno wyglądać. Na razie odpuściłem temat.

Dziś pojawiło się takie ogłoszenie:
VIN: WF0JXXWPCJGB44231
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Zastanawiam się nadal zlecenia oględzin tego auta firmie zewnętrznej. Opis niby dotyczy forda Galaxy. Pytanie do forumowiczów czy warto zainteresować się tym egzemplarzem?

slawek-kali 11-03-2024 14:27

Odp: Zakup S-maxa rocznik 2015-2016
 
Cytat:

Napisał Elteq (Post 3487427)
WF0JXXWPCJGB44231

w marcu 2019 mial 98.700km na aukcji leasingowej..
Pozniej echo, zadnych inspkecji w ASO od 2018..

ps. tablice lewizny dla jasnosci.

Elteq 12-03-2024 17:18

Odp: Zakup S-maxa rocznik 2015-2016
 
Dziękuję z info. Czyli to ogłoszenie z tych tzw. okazji w okazyjnej cenie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.