Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Transit (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=101)
-   -   Wpis w dowodzie rejestracyjnym. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=86223)

tomek37 16-12-2009 16:06

Wpis w dowodzie rejestracyjnym.
 
Witam wszystkim odebrałem dowód rejestracyjny twardy i czytam a tam w rubryce pod S1 wpis tylko 2 czyli 2 osoby i teraz niewiem czy razem z kierowca czy bez.Mam skrzyniaka w kabinie jest fotel podwójny dla pasażara i pas tak jak na trzech razem z kierowcą jeden po środku.Czy tez tak macie wpis jak jest skrzyniak,czy tylko jedną osobe moge wiesc?w kabinie zgodnie z wpisem żeby nie dostać mandatu jak się kapnie policjant przy kontroli drogowej?

erbi 16-12-2009 16:18

Odp: Wpis w dowodzie rejestracyjnym.
 
2 z kierowcą

tomek37 16-12-2009 16:25

Odp: Wpis w dowodzie rejestracyjnym.
 
Czyli w środku miejsce pas siedzenie dla 3osoby ale własne ryzyko jak kapnie się Policjant bule kase rozumie?

erbi 16-12-2009 16:28

Odp: Wpis w dowodzie rejestracyjnym.
 
Tak. :(

kor1011 16-12-2009 17:51

Odp: Wpis w dowodzie rejestracyjnym.
 
Ja bym się spytał u diagnosty,czy nie dało by się tego ''wyprostować''.

erbi 16-12-2009 18:44

Odp: Wpis w dowodzie rejestracyjnym.
 
za 200zł sie da :) Trzeba badanie techniczne zrobic :((

szewczyk82 16-12-2009 20:13

Odp: Wpis w dowodzie rejestracyjnym.
 
Trzeba było przed rejestracją zrobić przegląd i na 3 osoby wpisać. Teraz będzie problem, bo weszły nowe przepisy i w zwykłej stacji diagnostycznej nie pójdzie łatwo. Żeby np. przerobić auto na więcej osób trzeba napierw zdobyć odpowiednie pisemko z autoryzowanego serwisu, że auto jest przystosowane np. na 3-osoby potem zakupić kanapę NOWĄ ORGINALNĄ 2-osobową...(fakturę zakupu należy przedstawić) przegląd i nowy dowód. Są firmy które przerabiają auta na busy, mają swoje kruczki do przepisów i można się z nimi dogadać ale to też kosztuje.

erbi 16-12-2009 20:18

Odp: Wpis w dowodzie rejestracyjnym.
 
Nic podobnego!!! Wczoraj robiłem takie badanie z 6 na 9 osób i nic podobnego ode mnie nie chcieli :)

szewczyk82 16-12-2009 20:29

Odp: Wpis w dowodzie rejestracyjnym.
 
Erbi poważnie??? ja jakiś czas temu chciałem VW T5 z 7 na 9 przerobić i pokazano mi m.in. ustawę i nowe przepisy...według przepisów tak jest??!! Już sam nie wiem?! Napisz dokładnie jak to było w twoim przypadku? Po znajomości wszytsko można, ale tak na poważnie przpisy są nowe i sam czytałem...powinny wisieć w każdej stacji diagnostycznej, przeprowadzającej okresowe kontrole (przeglądy).

vipmarek 16-12-2009 20:35

Odp: Wpis w dowodzie rejestracyjnym.
 
Ja miałem cos takiego jak kupiłem Transa to był na 2 osoby a w kabinie mialem na 3, diagnosta za 50 pln wystawil mi papier ze mam orginalne na 3 osoby fotele i w UM przebili mi na 3 osobowy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.