Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Pod¶wietlenie navi mdf (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=64154)

zbyszekwww 09-03-2009 23:38

Pod¶wietlenie navi mdf
 
Witam.
Mam pytanko czy mozna jakos sciemnic albo tez calkowicie wylaczyc ekran od navigacji tak aby nie razil noca? wiem ze kiedyw ylaczy sie radio to i ekran gasnie ale nie o to chodzi. czy jest jakis inny sposob na sciemnienie lub wylaczenie tego ekranu?

Stefano 10-03-2009 07:30

Odp: Pod¶wietlenie navi mdf
 
Cytat:

Napisał zbyszekwww (Post 1109103)
Witam.
Mam pytanko czy mozna jakos sciemnic albo tez calkowicie wylaczyc ekran od navigacji tak aby nie razil noca? wiem ze kiedyw ylaczy sie radio to i ekran gasnie ale nie o to chodzi. czy jest jakis inny sposob na sciemnienie lub wylaczenie tego ekranu?

Wchodzisz w "seting - ustawienia" i masz tam pozycje sciemnianie, przesywasz kursor na skali wg. potrzeb. Mozesz tez zmienić kolory na ciemniejsze przyciskiem po prawej stronie okna wsadowego płyt CD, ale to nie wiele daje, tak że najlepiej -> seting.
Pozdr.

RafałB 10-03-2009 08:21

Odp: Pod¶wietlenie navi mdf
 
Ja zaraz po zakupie Mk2 chciałem sobie włożyć mfd,już miałem w ręku i chce włożyć w miejsce radia Ford 6000,no i jakie było moje zdziwienie i wkur...nie jak zobaczyłem że nie wejdzie,bo radio jest na 2 diny,a navi na 3...trzeba byłoby deske przerabiać i kupić inny panel w serwisie,lipa więc wybrałem radyjko.Z navi mało korzystam a jak już to montuje do szyby i mniej odwraca uwage.

zbyszekwww 10-03-2009 15:52

Odp: Pod¶wietlenie navi mdf
 
Cytat:

Napisał Stefano (Post 1109152)
Wchodzisz w "seting - ustawienia" i masz tam pozycje sciemnianie, przesywasz kursor na skali wg. potrzeb. Mozesz tez zmienić kolory na ciemniejsze przyciskiem po prawej stronie okna wsadowego płyt CD, ale to nie wiele daje, tak że najlepiej -> seting.
Pozdr.

czy chodzi o menu kontrast? mam angielski jezyk, kontrast zmienia na ciemniejsze wszytskie kolory tak ze ekran staje sie ciemniejszy czy to jakies inne munu po ang?

Stefano 10-03-2009 23:24

Odp: Pod¶wietlenie navi mdf
 
Cytat:

Napisał zbyszekwww (Post 1109533)
czy chodzi o menu kontrast? mam angielski jezyk, kontrast zmienia na ciemniejsze wszytskie kolory tak ze ekran staje sie ciemniejszy czy to jakies inne munu po ang?

To jest własnie to menu i to sciemnianie, tylko tam pisze 'kontrast'.
A jak± masz wersje MFD ? Bo jak C lub D to mogę ci wgrac POLSKIE MENU.
Pozdr.

zbyszekwww 11-03-2009 15:05

Odp: Pod¶wietlenie navi mdf
 
Cytat:

Napisał Stefano (Post 1110028)
To jest własnie to menu i to sciemnianie, tylko tam pisze 'kontrast'.
A jak± masz wersje MFD ? Bo jak C lub D to mogę ci wgrac POLSKIE MENU.
Pozdr.

Ja mam wersje D. Chetnie wgralbym polskie menu ale do stalowej woli daleko. A samym kontrastem niewiele sie zdziala i tak w oczy razi a na dodatek boki ekranu sa praktycznei czarne i nic nie widac.

Stefano 11-03-2009 21:06

Odp: Pod¶wietlenie navi mdf
 
Cytat:

Napisał zbyszekwww (Post 1110372)
Ja mam wersje D. Chetnie wgralbym polskie menu ale do stalowej woli daleko. A samym kontrastem niewiele sie zdziala i tak w oczy razi a na dodatek boki ekranu sa praktycznei czarne i nic nie widac.

Szkoda, że nie zgłosiłe¶ się z tym problemem wczesniej, bo jaki¶ czas temu /no juz parę lat :) /jedziłem często do Poznania, bo moja pociecha grała tam w kosza / MUKS /.
Pozdr.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
czę¶ci do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.