Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] slabe wyciszenie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=71047)

kamylj 30-05-2009 20:08

slabe wyciszenie
 
Mialem kilka aut wczesniej i musze przyznac ze mondeo jest slabo wygluszony ogolnie glosno w tym aucie .
Szczegolnie denerwuje mnie odglosy gdy pada deszcz i slychac wode z okolic progow i drzwi czy podzielacie moja opinie
Moze to uszczelki :/ ktos ma jakis pomysl

Rijndael 30-05-2009 20:50

Odp: slabe wyciszenie
 
Ja mam opinię odwrotną, to jedno z najlepiej wyciszonych i komfortowych aut jakimi jeździłem, pod tym względem bliżej mu moim zdaniem do klasy wyższej niż średniej.

mlesiek 30-05-2009 21:48

Odp: slabe wyciszenie
 
mondeo dobrze wyciszone? bliżej klasie wyższej niż średniej? widzę dwa możliwe wytłumaczenia tej opinii - albo mondeo były różnie wyciszone zależnie od wersji (w co wątpię) albo "jak sie nie ma co sie lubi..."
"hercklekot" w mk3 w środku słychać jakby kierowca i pasażerowie mieli miejsca w pierwszym rzedzie za orkiestra, jeszcze pod maska, a przy 110kmh wiatr swiszcze w drzwiach jak flecistka podczas solowki. oczywiście, są auta głośniejsze, ale imho mk3 do dobrze wytlumionych nie należy.

Cobretti 30-05-2009 21:51

Odp: slabe wyciszenie
 
Cytat:

Napisał mlesiek (Post 1175105)
"hercklekot" w mk3 w środku słychać jakby kierowca i pasażerowie mieli miejsca w pierwszym rzedzie za orkiestra, jeszcze pod maska, a przy 110kmh wiatr swiszcze w drzwiach jak flecistka podczas solowki. oczywiście, są auta głośniejsze, ale imho mk3 do dobrze wytlumionych nie należy.

ty masz TDDi to Ci głośno :)
TDCi nie słychac
poza tym nie stwierdzam innych "swistów" oprócz... anteny od CB....

cosmo80 30-05-2009 21:54

Odp: slabe wyciszenie
 
Ja jak mi za glosno swiszczy to zamykam szybe. A z wyciszeniem mysle ze nie jest najgorzej ale ......

Cobretti 30-05-2009 21:56

Odp: slabe wyciszenie
 
benzyna zawsze bedzie głośniejsza od diesla w trasie
bo na postoju odwrotnie i przy małych prędkościach

pietrek00 30-05-2009 21:57

Odp: slabe wyciszenie
 
Wyciszenie jest o wiele lepsze w porównaniu do omegi 2.5TDS. U mnie silnik słychac powyżej 3tys obrotow, a tak to jak bym jechal benzyną, dobrze wyciszoną.

cosmo80 30-05-2009 21:58

Odp: slabe wyciszenie
 
Zawsze jest radio ktore mozna podglosnic i juz.

1olek 30-05-2009 21:58

Odp: slabe wyciszenie
 
mnie swiszczy gdzies z tylu uszczelka w drzwiach, tak jak by okno bylo otwarte

cosmo80 30-05-2009 21:59

Odp: slabe wyciszenie
 
To chyba kazdy tak ma z tymi drzwiami ze tam cos swiergota.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.