Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Body Kit MKII ??? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=12466)

7even 18-04-2006 11:16

Body Kit MKII ???
 
Witam ponownie. Moglby mi ktos dan namiar na firme sprzedajaca kompletne Body Kit´s do Mondi MKII Kombi ?? (zderzak przod, zderzak tyl, listwy pod progi, spojler na klape bagaznika). Szukalem w necie i jedyne firmy ktore maja Body Kit´s sa w UK. Cena takiego Kit´a waha sie w granicach 600 funtow ;( NAtomiast z tego co widzialem na allegro itp. w polsce dostane kompletny Kit za okolo 1000 zl, tylko ze rozne sklepy tuningowe maja tylko poszczegolne czesci, a chcialbym bo to w calosci "jakos" wygladalo.
Thx i pozdr :)

jagrall 18-04-2006 11:39

7even, podjedź w niedzielę na fiełdę na sośnicę. tam jest kilku gości co sprzedaje spoilery i pogadaj z nimi, zrobią ci co zechcesz

adi 18-04-2006 12:00

a tak z ciekawości:ile kosztuje tylny spojler do mk1 combi?domyslam sie ze w stanie surowym"do lakierowania" one sa?czy pod kolor tez można trafic?

bo sam poszukuje do mojego mondziaszka!

7even 18-04-2006 12:07

Cytat:

Napisał jagrall
7even, podjedź w niedzielę na fiełdę na sośnicę.

Dzieki za info ale niestety nie mieszkam w polsce. Mam wpisane Katowice , bo tam sie urodzilem ale mimo to wielkie dzieki.

Cytat:

Napisał adi
a tak z ciekawości:ile kosztuje tylny spojler do mk1 combi?domyslam sie ze w stanie surowym"do lakierowania" one sa?czy pod kolor tez można trafic?

Jezeli kupisz nowe spojlery to sa one w stanie surowym ( do malowania, bo czasami sa juz zapodlkadowane) ale jak poszukasz gdzies w necie uzywanego to masz szanse znalezc w takim kolorze jaki sobie zyczysz :)

Pozdr.

gregor13 18-04-2006 14:01

Adi, właśnie niedawno zakupiłem sobie spoiler na klapę na Allegro - cena w promocji 99,99 + klej gratis (a za sam klej chcą po 30 zł). Spoiler oczywiście do malowania. Wyniosło mnie to w sumie: spoiler j/w, przesyłka 12 lub 15 zł (nie pamiętam dokładnie), puszka lakieru 12 zł (kupiłem kiedyś, był trochę ciemniejszy od tego na samochodzie, ale zastosowałem go jako podkład) i puszka akrylu (dorobienie - 400 ml) w kolorze samochodu - 34 zł. Tak więc w sumie ok. 160 zł (malowanie i montaż własne)

adi 18-04-2006 19:19

gregor a masz link?spojler nowy czy uzywka?chetnie zobacze!
widze ze nawet kolor mamy taki sam?!!!

gregor13 19-04-2006 07:26

Spoiler od producenta, masz go tu:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
cena wciąż promocyjna. Mój już jest pomalowany. Jak go zamocuję (na razie trochę brak czasu), to postaram się wysłać Ci fotkę.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.