Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Brak kierunkowskazów dlaczego ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=194090)

lechu123 22-11-2013 16:47

Brak kierunkowskazów dlaczego ?
 
Witam mam problem z prawą stroną kierunkowskazów,działają jak chcą
przy włączeniu podczas jazdy i postoju takie same objawy chwilę działają potem nie działają i tak w kółko,po włączeniu awaryjnych to samo.Podczas zamykania,otwierania z pilota i kluczyka nie działa ta strona.Wszystkie żarówki są ok.Proszę o wskazówki jak to rozwiązać dzięki.

Stefano 24-11-2013 13:07

Odp: Brak kierunkowskazów dlaczego ?
 
Masz problem z modułem komfortu, ciężki w naprawie, albo brak kontaktu na tych małych bezpieczbukach z lewej strony. Nie pamiętam który to dokładnie bezpiecznik, ale gdzieś 3, 4-ty od góry.
Pozdr.

lechu123 25-11-2013 19:29

Odp: Brak kierunkowskazów dlaczego ?
 
A gdzie znajduje się ten moduł komfortu

wojtekn 25-11-2013 20:37

Odp: Brak kierunkowskazów dlaczego ?
 
Tam gdzie bezpieczniki, pod kierownicą po lewj str. ;)

lechu123 26-11-2013 19:08

Odp: Brak kierunkowskazów dlaczego ?
 
Na bezpiecznikach wszystko ok .Sprawdziłem dziś czy jest tam ten moduł komfortu ,ale nic nie widzę oprócz skrzynki z bezpiecznikami -(odkręciłem wszystkie osłony pod kierownicą). Czy ktoś mógłby mi opisać dokładniej gdzie on jest i jak wygląda -(wdzięczny bym był za zdjęcia).
Dodam że mam wersje GHIA i znią mam problem.

rodxynek 26-11-2013 20:14

Odp: Brak kierunkowskazów dlaczego ?
 
Moduł komfortu znajduje się wewnątrz skrzynki bezpiecznikowej - jest tam parę scalaków, przekaźników i innego ustrojstwa. I między innymi przekaźnik od kierunków.

wojtekn 26-11-2013 20:45

Odp: Brak kierunkowskazów dlaczego ?
 
Cytat:

Napisał lechu123 (Post 2114352)
Dodam że mam wersje GHIA i znią mam problem.

Ghia to rodzaj wyposażenia, w tym przypadku czyli gdzie ona się znajduję itd. nie ma znaczenia. :wink:
Kolego jak szybko potrzebujesz odpowiedzi to polecam opcję szukaj temat modułu komfortu wałkowany setki razy. :wink:

lechu123 08-12-2013 09:31

Odp: Brak kierunkowskazów dlaczego ?
 
witam
Mieliście racje to moduł komfortu był uszkodzony.Po wymianie nie działa mi jedna rzecz ,a mianowicie zdalne zamknięcie auta z pilota (pilot w kluczyku). Czy można to jakoś uaktywnić, czy po prostu moduł nie ma tej funkcji?. Moduł był używany ,ale z takiej samej wersji i rocznika ,sprzedawca twierdzi że wszystko w aucie działało z tym modułem.

Ishyn 08-12-2013 15:22

Odp: Brak kierunkowskazów dlaczego ?
 
Prawdopodobnie musisz pilota dokodować. Szczegóły masz w instrukcji obsługi auta. O ile pamiętam zamknąć, otworzyć 3x po pół sekundy w ciągu kilku sekund aż dioda w drzwiach zacznie świecić na stałe i wtedy poużywaj przycisków pilota. Szczegóły znajdziesz w instrukcji. pozdrawiam

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] pod tym linkiem masz opis.

lechu123 08-12-2013 18:56

Odp: Brak kierunkowskazów dlaczego ?
 
dzięki zrobiłem przed chwilą działa.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.