Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Jaki jest koszt przedniej szyby z wymianą (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=97028)

mariuszmuda 08-04-2010 07:30

Jaki jest koszt przedniej szyby z wymianą
 
Witam orientuje się może ktoś ile kosztuje przednia szyba i ile wynosi robocizna za wymianę. Ta co mam teraz wczoraj uległa uszkodzeniu mianowicie podczas jazdy uderzył kamyk i zrobiło się coś w rodzaju odprysku. Bardziej opisując od strony wewnętrznej i zewnętrznej jest gładka tylko rozwarstwiła się w środku i ma rozmiar około 1cm na 1cm. Obecna szyba jest podgrzewana i ma zainstalowany czujnik deszczu i zmroku. Proszę o podanie ceny takiej samej szyby

janosik 08-04-2010 07:56

Odp: Jaki jest koszt przedniej szyby z wymianą
 
Lepiej szybko jedź naprawić. Prawie nie będzie widać, a i koszt niewielki.

logos11 08-04-2010 08:20

Odp: Jaki jest koszt przedniej szyby z wymianą
 
Dokładnie tak zrób.
W auto-janie za podgrzewaną (tylko) chcieli 900 pln, rok temu.
A koszt naprawy to około 150-200 pln, uważam że więcej nie powinni wziąść.
Pozdrawiam!

jendrekmak 08-04-2010 08:37

Odp: Jaki jest koszt przedniej szyby z wymianą
 
jeśli się tylko rozwarstwiła a nie ma żadnych pęknięć to nie da się naprawić bo nie ma się jak dostać do uszkodzenia. tak zrozumiałem z opisu ale sprawa jest dla mnie dziwna bo powinno być jakieś pęknięcie lub ubytek.

janosik 08-04-2010 12:08

Odp: Jaki jest koszt przedniej szyby z wymianą
 
Spoko. W takim przypadku wierci się dziurkę.

damius.nl 08-04-2010 13:22

Odp: Jaki jest koszt przedniej szyby z wymianą
 
witaj,

tydzien temu dostalem kamieniem w szybe, dziurka byla malutka (do naprawy) ale zdecydowalem sie na wymiane. Koszt to 395zl szyba z antyreflexem, bez ogrzewania plus 130zl montaz, w sumie 525zl. Teraz pomysl czy oplaca Ci sie ja naprawiac i jezdzic w niepewnosci, ze w kazdej chwili szyba Ci peknie, albo juz podczas naprawy. Na tvn turbo byl program odnosnie naprawy szyb, moze gdzies go znajdziesz w internecie. Ludzie byli wsciekli, tydzien po naprawie szyba pekla, a serwis nie bral odpowiedzialnosci.

Pozdrawiam

rustin 08-04-2010 14:12

Odp: Jaki jest koszt przedniej szyby z wymianą
 
Miałem podobnie kamyk uderzył szybko do warsztatu pół godzinki i zaklejona koszt tylko 50zł.Ale teraz dokupiłem sobie ubezpieczenie szyb w warcie i mam spokój :)

gimp 08-04-2010 17:01

Odp: Jaki jest koszt przedniej szyby z wymianą
 
Hej rustin! Ja też mam opcje Auto-szyba w PZU. Wiesz czy pod te ubezpieczenie można podciągnąć wymianę szyby z takim odpryskiem? Łącznie mam 4 małe 'pajączki'. Czy lepiej rzucić cegłówką i wymienić jako stłuczoną?

rustin 08-04-2010 17:26

Odp: Jaki jest koszt przedniej szyby z wymianą
 
Narzeczonej kupiliśmy matiza z pęknieta szybą ubezpieczyliśmy w pzu i do tego auto szyba po miesiącu zgłosilsmy że pękła kazali pojechać do wybranego punktu przez nich tam podszedł pan popatrzył i powiedział że to nie przejdzie tzn wada fabryczna wziął młotka i zrobił uszkodzenie :) szyba za friko wymieniona.Tylko z tego co się oreintuję pzu oddaje do 1000zł a warta do 2000

damian0016 08-04-2010 18:06

Odp: Jaki jest koszt przedniej szyby z wymianą
 
w hesti ubezpieczenie szyby kosztuje 30 zł więc to żaden pieniądz a warto :)
a co do nowej szyby to u mnie koszt grzanej to jak się pytałem koło grudnia to 680 zł i wymiana wliczona w jej koszt :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.