Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Światła do jazdy dziennej - LED (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=75993)

Matych 17-01-2012 22:46

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Moduł jest jeden zasilany z jednej wtyczki halogenu.

danielsan51 18-01-2012 19:17

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
chyba wybiore te [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] wygladaja calkiem spoko a i firma jest dobra ,posiadal juz ktos takie?

joe70 18-01-2012 22:48

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Cytat:

Napisał danielsan51 (Post 1768554)
chyba wybiore te wygladaja calkiem spoko a i firma jest dobra ,posiadal juz ktos takie?

Znalazłem przypadkowo zupełnie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] na Allegro facet sprzedaje co wynika ze zdjęć które zamieścił lampy Mycarr/SIJ SJ-288E wysłałem do niego zapytanie czy to rzeczywiście taki typ lamp i dlaczego ma
dwie identyczne aukcje tych lamp jedna z ceną 179 a druga 220 PLN. ;)

Te lampy montował kolega na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

danielsan51 19-01-2012 05:10

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
[QUOTE=joe70;1768670]wysłałem do niego zapytanie czy to rzeczywiście taki typ lamp i dlaczego ma
dwie identyczne aukcje tych lamp jedna z ceną 179 a druga 220 PLN

interesuje mnie co odpisal?:) zaqwsze to 50w kieszeni

night_84 19-01-2012 11:31

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
mam i ja :D

joe70 19-01-2012 11:37

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Cytat:

Napisał danielsan51 (Post 1768670)
interesuje mnie co odpisal?:) zaqwsze to 50w kieszeni

Cytuję odpowiedź "Witam,
229zł - To jest cena MyCarr'ów - wyglądają tak samo jak te za 179zł, jednak różnią się jakością oczywiście na korzyść MyCarr."

Już mu odpisuję , żeby poprawił aukcje bo na obu ma zdjęcia lamp Mycarr
i ktoś może się naciąć na podróbkę .

Jak chcesz Mycarr musisz kupić te za 220 PLN !

danielsan51 19-01-2012 18:55

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
widzielem ze zmienil juz aukcje no chyba wezme MyCarr albo Osram :)-musze sie zastanowic

sosu22 19-01-2012 21:27

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
polecam takie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] mam zamontowane świecą idealnie,dodatkowo maja ringi które maskuje szczelinę miedzy lampą a zderzakiem

laurentii 06-02-2012 22:57

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Nie wiem czy ktoś z Was widział, ale Hella wypuściła coś takiego, tutaj jest specyfikacja:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

W komplecie jest ramka więc nie trzeba dłubać w zderzaku i go niszczyć, a i wygląda to dość fajnie. Z tego co doczytałem to współpracują i z tym naszym pseudo trybem dziennych, tj. światłami skandynawskimi na 70% mocy. Sprzedaje to jeden gość na allegro, bo widziałem, życzy sobie 999 zł, ale widziałem to na zagranicznych sklepach, bodajże z de za ~100 Euro, czyli wyszłoby połowę taniej.
Co myślicie? Warto?
Bo tak myślałem, czy nie wrzucić sobie ksenonów do Foki, ale kurde lampy używane ~1800 w dobrym stanie, a do tego trzeba by zmienić zbiornik sprysków, dołożyć czujniki poziomu na wahaczach... i się pewnie zrobią 3000 zł...

danielsan51 07-02-2012 07:55

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
ja znalazlem cos takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] lub [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ale gdzie ramka? :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.