Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] mapa do Travelpilot NX (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=78339)

Elros 09-09-2009 11:35

mapa do Travelpilot NX
 
Witam!
Posiadam mondeo z systemem Travelpilot NX i szukam do tego mapy na Polske. Na oficjalnej stronce teleatlasu znalazlem [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ktora kosztuje 399 Euro.
Allegro i ebay nic takiego nie ma. Skad Wy, drodzy uzytkownicy tego autka ja bierzecie?
ps. w menu serwisowym jest napisane, ze w tej chwili nie mam zadnego zainstalowanej nawigacji, czy wystarczy kupic mapy (jak jest to w przypadku palmtopow) czy jeszcze jakis system operacyjny.
pozdrawiam

grzegorz914 10-09-2009 09:14

Odp: mapa do Travelpilot NX
 
Cytat:

Napisał Elros (Post 1241807)
Witam!
Posiadam mondeo z systemem Travelpilot NX i szukam do tego mapy na Polske. Na oficjalnej stronce teleatlasu znalazlem [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ktora kosztuje 399 Euro.
Allegro i ebay nic takiego nie ma. Skad Wy, drodzy uzytkownicy tego autka ja bierzecie?
ps. w menu serwisowym jest napisane, ze w tej chwili nie mam zadnego zainstalowanej nawigacji, czy wystarczy kupic mapy (jak jest to w przypadku palmtopow) czy jeszcze jakis system operacyjny.
pozdrawiam

Jesli cie interesuje to mam orginalna mape Blaupunkt NX 2008 z Polska dalsze info prosze na PM

Leonzaw 15-09-2009 00:21

Odp: mapa do Travelpilot NX
 
no niestety z tego co wiem (mam taki system u siebie zamontowany) nikomu nie udało się złamać takowego systemu ... ja swój posiadam, który dostałem od dealera łacznie z zainstalowaną fabrycznie nawigacją

a co do innych map, to muszę cię rozczarować ponieważ urządzenie przyjmuje tylko i wyłącznie firmowy soft ... tak jak znajdziesz w innym temacie urządzenie jakiś soft ma ale jest on bliżej nie sprecyzowany a do tego tak zaprogramowany aby pozwalał tylko odczytywać org soft

Andraszi 02-09-2011 00:06

Odp: mapa do Travelpilot NX
 
Może troszkę odświeżę temat.
Osobiście w swoim mondku posiadam płytkę do Navi NX z mapami na 2007. Aktualnie jestem na etapie pisania do Blaupunkta w Niemczech oraz na Węgrzech w celu wydębienia przysługujących mi podobno darmowych map (jednorazowo). Wysłąłem też "kupon", który był w pudełku po płycie z navi ale na razie brak odzewu ze strony niemieckich kolegów z Blaupunkta :) Zobaczymy jaki skutek odniosą moje starania.

Z uwagi na przewidywane trudności związane z uzyskaniem darmowych map proszę o informację czy któryś z kolegów nie posiada przypadkiem na zbyciu oryginalnej płytki z jakimiś nowszymi mapami niż 2007 ????

Pozdrawiam

grzegorz914 04-09-2011 08:37

Odp: mapa do Travelpilot NX
 
Cytat:

Napisał Andraszi (Post 1703484)

Z uwagi na przewidywane trudności związane z uzyskaniem darmowych map proszę o informację czy któryś z kolegów nie posiada przypadkiem na zbyciu oryginalnej płytki z jakimiś nowszymi mapami niż 2007 ????

Pozdrawiam

Mam 2008.

Andraszi 04-09-2011 10:29

Odp: mapa do Travelpilot NX
 
A jaka byłaby cena? Płytka jest oryginalna? Poza tym mam pytanko czy na niej jest jeszcze jakieś oprogramowanie likwidujące pewne błędy i wstępne niedociągnięcia navi z 2007r.? Na jaki dokładnie stan 2008r. jest ta płytka? Czy podać do kontaktu mojego prywatnego maila?
Pozdrawiam

grzegorz914 04-09-2011 10:50

Odp: mapa do Travelpilot NX
 
Cytat:

Napisał Andraszi (Post 1704404)
A jaka byłaby cena? Płytka jest oryginalna? Poza tym mam pytanko czy na niej jest jeszcze jakieś oprogramowanie likwidujące pewne błędy i wstępne niedociągnięcia navi z 2007r.? Na jaki dokładnie stan 2008r. jest ta płytka? Czy podać do kontaktu mojego prywatnego maila?
Pozdrawiam

Cena na PM.
Wszystkie aktualizacjie dla twojej nawigacji możesz pobrać z tąd: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jeśli obecnie masz płyte z wersją z 2007 roku to możesz wgrać aktualizacje systemu sp4 ktura usówa spore błedów. Płyta jest orginalna z orginalnym opakowaniem.

Pozdrawiam

Kapsel_lg 04-09-2011 18:10

Odp: mapa do Travelpilot NX
 
Mam wersję z 2009 i nadal uboga jeżeli chodzi o inne trasy i miasta niż główne. Nawet na trasach istniejących od niepamiętnych czasów potrafi jechać po ziemi niczyjej (to Polska). W Grecji to już była porażka nawet tras wzdłuż wybrzeża nie pokazywała i dorze że miałem Automapę.
Niestety z mapami Blaupunkt się nie popisał. Może wersja 2011 jest lepsza.

Tak nawiasem mówiąc chyba standardowo były wkładane do Mondeo wersje Europa czyli z Polską (skąd masz auto?) a może wogóle nie dostałeś z autem mapy. Sprawdzałeś w czytniku czy tam takowej nie ma? Bo może masz czytnik DVD uszkodzony.
Kolego Elros nie ma Mondeo TDI jak to masz w opisie :) z tego rocznika przynajmniej.

Mapy w wersji na NX z np. 2009 mozesz kupić na Ebay po ok 50-80€


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.