Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Wymiana łożyska w tylnym kole (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=28236)

lukas7 31-07-2007 23:11

Wymiana łożyska w tylnym kole
 
Czy ktoś wymieniał juz łożysko na tylnych kołach? Gdzie można kupic dobry zamiennik, gdzie tanio wymienic w Wawce?

ocznik 01-08-2007 07:27

łozysko na tylnich kołach tzn piaste... tanio nie wiem gdzie mozna zrobic, mnie przeraza cena tego w ASO - 909zl, zamienniki znalazlem najtansze za polowe... poczekam jeszcze troche moze cos stanieja :)

co do samej wymiany to wydaje mi sie ze mozna zrobic samemu nie bedzie bardzo skomplikowana - jak napisalem wydaje mi sie... czekam na zmiane hamulcow z tylu bo juz nie dlugo i wymienie i to lozysko o ile znajde na nie kase...

jesli wymienial juz je ktos albo znacie gdzie mozna kupic jakis tani zamiennik dajcie znac.

keimak 01-08-2007 11:41

Re: Łożysko w tylnym kole mkIII!
 
Cytat:

Napisał lukas7
Czy ktoś wymieniał juz łożysko na tylnych kołach? Gdzie można kupic dobry zamiennik, gdzie tanio wymienic w Wawce?

Kupiłem SKF w Elit na Łopuszańskiej za koło 500zł (tylko trzeba się upomnieć o rabat - od razu dają). Potem wymiana w Norauto na Puławskiej za chyba 80 zł.

lukas7 01-08-2007 12:01

Czy to łożysko sie jakoś konkretnie nazywa, żebym wiedział o co konkretnie pytać?

ocznik 01-08-2007 12:28

piasta kola tyl, albo lozysko z piasta na tylnie kolo

jaco_k 12-02-2008 13:18

Łożysko piasty tył TDCi kombi
 
Czy jest sposób "podratowania" /smarowanie/ łożyska tylnej piasty? Jest ono wymieniane razem z piastą a dopiero zaczyna mi delikatnie huczeć. Nie rozbierałem tego jeszcze więc nie wiem, jak to wygląda. Może ma ktoś z forumowiczów jakiś sposób na tą dolegliwość.Będę wdzięczny za porady.
Swoją drogą dlaczego z przodu można wymienić samo łożysko a z tyłu razem z piastą?

Bishkopt 12-02-2008 13:39

Re: Łożysko piasty tył TDCi kombi
 
Oj jak zaczyna chuczeć to juz nie podratujesz moim zdaniem.
cena wydaje mi sie ze okolo 450 zl za łożysko z piasta

jaco_k 13-02-2008 10:19

Re: Łożysko piasty tył TDCi kombi
 
600 PLN - trudno, trza to trza :fcp11

heko 13-02-2008 11:07

Re: Łożysko piasty tył TDCi kombi
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ocznik 13-02-2008 20:35

Re: Łożysko piasty tył TDCi kombi
 
bylo duzo tematow na ten temat poszukaj to znajdziesz info o lozyskach za 450 i mniej. wymienic mozesz sam jesli masz troche czasu, checi i narzedzi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.