Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=113604)

sagittario 05-01-2011 09:48

Re: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN
 
czyli rozumiem że pewności nadal nie ma że ma oryginalny przebieg bo ktoś mógł w komputerze ustawić ten przebieg jaki jest w ksiązce?! musze się go zapytać co mu tam dokładnie w serwisie robili.~

bobas4 05-01-2011 17:31

Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN
 
Witam ja sprowadziłem swojego mondka z Niemiec. Byłem w serwisie i powiedzieli że mogą sprawdzić jego przeszłość. Ale zrezygnowałem. Ceny nie podali

SrebnaStrzała 05-01-2011 17:33

Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN
 
To nie stany aby sobie sprawdzić historię :D

MŁODZIAK 05-01-2011 17:42

Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN
 
kolego nie wierz w takie rzeczy jak książka serwisowa.jedynie co możesz zrobic to podjechac do serwisu , zajrzec po spód i podpiąc się pod kompa.jak masz mały przebieg to dodaj drugie tyle.pozdrawiam.

SrebnaStrzała 05-01-2011 17:47

Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN
 
Cytat:

Napisał MŁODZIAK (Post 1571037)
kolego nie wierz w takie rzeczy jak książka serwisowa.jedynie co możesz zrobic to podjechac do serwisu , zajrzec po spód i podpiąc się pod kompa.jak masz mały przebieg to dodaj drugie tyle.pozdrawiam.

Dokładnie, książkę to sobie można na allegro kupic za pare zł.

grzegorz1956 05-01-2011 18:55

Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN
 
manipulacje ze stanem licznika, to nie jest problem do ustalenia takiego faktu, gdy pojazd ma tzw. samodiagnoze.
Wtedy w systemie pozostaje znak w postaci nieprawidlowego wyswietlania sie znacznika, czyli tzw. paproch, praktycznie nie do usuniecia. Oczywistym jest, ze trzeba wiedziec, jak to ma wygladac poprawnie- poprawny (bez manipulacji)obraz pierwotny na wyswietlaczu w rezimie samodiagnozy

SrebnaStrzała 05-01-2011 19:02

Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN
 
Wszystko jest do usunięcia :) Zawsze można wgrać po prostu nowe oprogramowanie do licznika :)

jarkmerk 05-01-2011 19:22

Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN
 
Witam wszystkich powiem tak ja posiadam forda mondeo sprowadzony z belgi i teraz dzwoniłem do serwisu i podałem numer vin i powiedzieli ze auto takie istnieje kolor,wyposazenie silnik jaki posiada, i pytam o przebieg jaki ma ostani w serwisie a oni mówią ze nie maja wglądu zeby sprawdzic w serwisie wiec podziękowałem za sprawdzenie więc pytam panowie da sie sprawdzić jakio ma przebieg jeżeli auto z belgi?




FORD MONDEO 2.0 TDCI 130 PS

grzegorz1956 05-01-2011 19:38

Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN
 
SrebrnaStrzala to wie, co gra w trzcinie, tylko, ze w praktyce wychodzi to czasem super komicznie, bo np. auto wyjezdza z serwisu odmlodzone jak nowe tylko, ze wlasciciel tego nie chcial i potem jest przepraszanie i wstyd, bo kto uwierzy w tlumaczenie ze to jest stan licznika od poprzedniego klienta przerzucony nieopatrznie na nastepny pojazd?

MŁODZIAK 05-01-2011 19:38

Odp: Gdzie sprawdzic przebieg samochodu i historie majac nr VIN
 
kolego nie musisz dzwonic do serwisu czy twoje auto istnieje.wejdz tu,[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ,wpisz vin i widzisz swoje auto.pozdrawiam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.