Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podlaska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo?? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=121272)

adrianek1982 29-01-2011 20:08

Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo??
 
Witam wszystkich kolegow. Jestem nowy i prosilbym bardzo o pomoc albo na o namiary na dobrego fachowca w bialym. Przeszukalem forum ale nikt nie mial takiego samego dokladnie problemu. Jestem posiadaczem Forda Mondeo Kombi TDDI 115KM z 2001r. Mam problem a mianowicie auto czasami po jezdzie na miescie gaslo i zapalalo jak z 10-15 minut postalo i wystyglo, wtedy znow odpalalo. Oczywiscie zapalala sie kontrolka swiec zarowych. Dzis rano poszedlem do auta zeby zapalic, wsiadam, kluczyk w stacyjke- czekam az nagrzeja sie swieczki. Swieczki gasna ale zaczyna kontrolka od swiec mrugac. Krece rozrusznikiem zero reakcji nie odpala. Wczesniej kiedy gasl podczas jazdy byl jakis mulowaty. Moje pytanie brzmi czy ktos mial podobny problem? Kilka osob mialo cos podobnego ale jedna z tych przypadlosci. Od czego zaczac? Niektorzy pisza o przekazniku po akumulatorem, inni o czujniku polozenia walu, inni o pompie paliwa. Mam jeszcze pytanie czy silnik 2.0 TDDI 115KM posiada czujnik polozenia walka rozrzadu? Pozdrawiam i z gory dzieki za chec pomocy i sugestie.

Pozdrawiam Adrian.

gacek_X 30-01-2011 10:23

Odp: Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo??
 
po pierwsze podlacz pod kompa i cos bedzie wiadomo jak nie pokaze bledu posprawdzaj parametry. Kiedys przerabialem ten temat takie same objawy, czujnik walka rozrzadu po wymianie auto odzylo. Wiec zacznij od tego koszt cos kolo 100 zl

adrianek1982 30-01-2011 10:27

Odp: Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo??
 
spoko w inym aucie czujnik walka rozrzadu wystepuje w TDDI poprostu go nie ma, jest tylko czujnik walu a tu zupelnie co innego. Dziwna sprawa bo auto na PLAKA jak mu sie prysnie zapala.

gacek_X 30-01-2011 10:34

Odp: Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo??
 
no wlasnie ten co robilem byl tdci, na plaka zawsze Ci odpali o ile masz sprezanie, wniosek ze nie podaje Ci paliwa

adrianek1982 30-01-2011 13:37

Odp: Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo??
 
No nie koniecznie ze nie podaje paliwa, mialem rovera 75 bylo tak samo pompa podawalo cisnienie bylo extra a nie odpalal. Sprzedalem uszkodzonego bo nie mialem juz na niego sil. Jutro pojade nim do speca zeby przejrzec pompe paliwa, czujnik walu, podlaczyc pod kompa, moze przkaznik pod akumulatorem??? Dam znac a czekam na wiesci czy ktos zna jakis nieautoryzowany zaklad, ktory zajmuje sie tylko fordami. Pozdrawiam

toomekk6 30-01-2011 14:54

Odp: Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo??
 
Jak nie podepniesz pod kompa to się nie dowiesz.
Co do warsztatów to Auto Hobby na WOP.
Volvo robiłem u mechanika na Kanonierskiej ale chłop się zna na rzeczy. Więc możesz i do niego pojechać. Namiary na PW.

Aczkolwiek obstawiam na czujnik przy pompie, który odpowiada mniej więcej za to samo co czujnik położenia wałka rozrządu.

Pozdrawiam, Tomek:)

adrianek1982 30-01-2011 20:42

Odp: Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo??
 
Ile moze kosztowac naprawa takiego czujnika na pompie?

lukasw5 15-02-2011 12:33

Odp: Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo??
 
Również tak jak mój poprzednik obstawiam czujnik na pompie.
Co do mechaników to speców typowo od fordów jest niewielu, spece od pomp itp. mogę polecić w księżynie "Auto-Kompleks" Mechanika Pojazdowa
Niewodnicka 2 trochę zajmował się moim fordem. Pojedz, sprawdź, zapytaj.

2henioo 16-02-2011 08:10

Odp: Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo??
 
798785125-Adam,ziomek jest świetny weź zadzwoń morze coś pomorze

anetaadam 22-03-2011 19:33

Odp: Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo??
 
Czesć Adrian spróbuj pod nr tel697825036


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.