Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=73017)

kolki 03-05-2010 19:38

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX
 
Mape mam na karcie SD oryginalna europa + turcja 2009 jak włacze GPS to pokazuje aktulana pozycje z rozbierznoscia ok 10km i jak jade samochodem to punkt wogole sie nie rusza a na wyswitlaczu pisze NO GPS

glucosum 03-05-2010 20:13

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX
 
Czy tobie działała wcześniej? A ten punkt który wskazuje choć trochę koreluję z twoim położeniem. W którym monecie przestała działać.
Za pomocą przycisku "i" sprawdź czy zmieniają się współrzędne.

Ta mapa turcji to kupiona z EBAYA?

kolki 03-05-2010 20:32

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX
 
Nie wiem czy z Ebay ja ten samochod kupilem pare dni temu z komisu i nei sprawdzalem czy NAVI działa a teraz patrzylem ze caly czas pisze no gps a punkt na poczatku odbiegał troche od normy a jak przejechalem pare kilometrow i dojechalem na miejsce to punkt na mapie wskazywal prawie idealnie miejsce z ktorego wyjechałem na poczatku tam gdzie mieszkam....

kolki 04-05-2010 17:29

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX
 
Witam dzisiaj sprawdzilem co jest z ta nawigacja i jak nadusze klawisz i to wtedy jak jade zmieniaja sie dane z GPS jednak polozenie na mapie wogole sie nie zgadza jest rozbieznosc ładnych pare kilometrow a na wyswieltaczu mam napis NO GPS
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

A w celu sprostowania obrazka flaga oznacza punkt gdzie jestem a to kułeczko punkt gdzie niby jestem

jurekmi 05-05-2010 20:56

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX
 
Posiadam navi FX zamontowana w focusie CC. Mapy Europy 2009 wersja oprogramowania sp4

glucosum 05-05-2010 20:57

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX
 
To pytanie, opinia, twierdzenie ?

jurekmi 06-05-2010 20:21

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX
 
PILNE !!!!!
Potrzebuję kontakt z osobą posiadającą Travelpilot FX, nieważne w jakim modelu samochodu.
Proszę o odzew..............

To odzew.

glucosum 06-05-2010 20:22

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX
 
Jestem. Możesz mi podesłać email.

kolki 08-05-2010 10:39

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX
 
Witam czy znalazł juz ktos moze sposob na polskie MENU i Lektora w nawigacjii
A moze ma ktos mape polski z 2010 r ????

duczman64 03-06-2010 21:01

Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX
 
Zaglądam tu od dłuższego czasu i ciągle to to samo.Także posiadam nawigację Blaupunkt Travel Pilot FX z mapą teleatlas na europe 2008 r ale słabe pokrycje Polski i brak polskiego lektora.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.