Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Pytania dot. funkcjonowania forum (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=150)
-   -   Członkostwo... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=140998)

Singer67 07-10-2011 11:30

Członkostwo...
 
Cześć.
Wypełniłem deklarację członkowską FCP i z tego co wyczytałem powinienem oczekiwać na akceptację ok. 24h O.K.
Minęły dwa dni i ... nic.
W takim razie klikam w "KONTAKT" i ślę przypomnienie i pada hasło przepisz kod z obrazka ble, ble...
Pytanie... Gdzie ten kod należy przepisać? W pole edycji? Jeśli tak to "kicha".
Zrobiłem tak bo innej opcjii nie widziałem i wywaliło mi komunikat, że kod niewłaściwy a wiadomość nie została wysłana.
Pozdrawiam

Szejk.Ahmed 07-10-2011 14:57

Odp: Członkostwo...
 
kolego poczekaj cierpliwie.Administrator też ma prywatne życie.:wink:

wydra 07-10-2011 16:07

Odp: Członkostwo...
 
na każdego przyjdzie czas ;)

Wojtek 07-10-2011 16:50

Odp: Członkostwo...
 
Spróbuj tutaj [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Slawko 07-10-2011 20:15

Odp: Członkostwo...
 
Cytat:

Napisał Singer67 (Post 1718294)
W takim razie klikam w "KONTAKT" i ślę przypomnienie i pada hasło przepisz kod z obrazka ble, ble... Pytanie... Gdzie ten kod należy przepisać? W pole edycji? Jeśli tak to "kicha".

kod należy wpisać w białe pole tuz pod napisem Proszę przepisać kod z powyższego obrazka:
a powyżej przycisku "Wyślij"

Singer67 08-10-2011 10:21

Odp: Członkostwo...
 
Sorki wielkie....
...za kłopot ale u mnie białe pole jest zupełnie niewidoczne.
Jeszcze raz przepraszam.

Jitter 08-10-2011 18:37

Odp: Członkostwo...
 
Nic się nie martw. Teraz uzbrój się w cierpliwość i oczekuj TEGO dnia - dnia, w którym "utyjesz" ;)

Singer67 07-03-2012 13:42

Odp: Członkostwo...
 
Czas i cierpliwość to pojęcie względne....
Od ostatniego postu minęło już sporo czasu i nic! Była deklaracja, kasa popłynęła i dalej nic...!
A miało być tak pięknie. Jakieś znaczki miały być... i nic!
Zdążę się zestarzeć...

Wojtek 07-03-2012 18:32

Odp: Członkostwo...
 
Singer67
Ale o co chodzi ?

Pozdrawiam
Wojtek.

Singer67 09-03-2012 17:34

Odp: Członkostwo...
 
Cytuję...
Kim jesteśmy?

Ford Club Polska to jeden z największych klubów Forda w Polsce. Zrzeszamy zarówno samych użytkowników jak i miłośników marki spod znaku niebieskiego owalu.

Co zyskam wstępując do klubu?

Członkostwo w klubie Ford Club Polska to przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera, grupa ludzi, dla których samochód to zamiłowanie i pasja.

Dodatkowo :

• uzyskujesz dostęp do specjalnie utworzonej strefy klubowej. Strefa klubowa to miejsce, skąd możesz zarządzać swoim kontem klubowym: (dane, płatności, zamawianie gadżetów klubowych, uczestnictwo w różnych programach, spotkaniach, zlotach itp.)
• uzyskujesz dostęp do ukrytej części naszego forum - przeznaczonej tylko i wyłącznie dla członków naszego klubu.
• otrzymujesz fachową pomoc naszego eksperta, którym jest mistrz warsztatu, jeden z najlepszych mechaników Forda w Polsce(!)
• masz możliwość dołączenia do naszego programu Assistance - Samopomocy klubowej.
w ramach opłaconej składki otrzymujesz komplet naklejek klubowych.
etc;
no i...? Jakoś nic nie dotarło! O to właśnie chodzi!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.