Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=38853)

cosmo80 06-12-2009 09:04

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
1 załącznik(i)
U siebie w spadku po poprzednim właścicielu miałem takie (patrz foto).

Tjara 06-12-2009 10:13

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Witam, podepnę sie do tematu. Znalazłem na Allegro żarówki, Philips i Osram. Firmy znane, żarówki mają wszelkie atetsty. Zainteresowało mnie to i proszę o opinie czy ktoś tego używał, czy warto. Są to zestawy droższe od zwykłych H7 i H1, ale gdyby dawały naprawdę lepszy efekt, to bym sobie kupił. poradźcie proszę.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Anabela 06-12-2009 13:04

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Właśnie wyczytałam w ostatnim MOTORZE, że w rankingu Philips Night Blue i Philips Blue Vision są na 2 miejscu, Blue X-treme Power na 3 miejscu. Testowali H4

Tjara 06-12-2009 13:16

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Cytat:

Napisał Anabela (Post 1304837)
Właśnie wyczytałam w ostatnim MOTORZE, że w rankingu Philips Night Blue i Philips Blue Vision są na 2 miejscu, Blue X-treme Power na 3 miejscu. Testowali H4

Dzięki Anabelo! Co jest na 1 miejscu? Czyli wynika z tego, że warto. kupuję, nie ma to jak na własnej skórze się przekonać. pozdrowienia

Anabela 06-12-2009 13:23

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Na 1 są Osram Night Breaker i Bosch Plus 60 Extralife. A jakie chcesz kupić? Ja się zastanawiam nad Blue Vision...

Tjara 06-12-2009 13:55

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Cytat:

Napisał Anabela (Post 1304848)
Na 1 są Osram Night Breaker i Bosch Plus 60 Extralife. A jakie chcesz kupić? Ja się zastanawiam nad Blue Vision...

No właśnie te sobie zamówiłem Philipsa. Zobaczymy. Dam znać jak się sprawdzaja. Teraz wieczory są długie, będzie czas, żeby sprawdzić, co to warte jest.

maestro06 06-12-2009 14:02

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Ja Was błagam nie kupujcie żarówek odpowiedników ksenonów!!! Czy lubicie jak jedzie ktoś za Wami bądź z naprzeciwka i zamiast ksenonów ma żarówki a'la ksenony które walą po oczach, że się jechać nie da?
Tak na marginesie te linki z allegro a właściwie żarówki DROGIE ost byłem w sklepie motoryzacyjnym (który też do najtańszych nie należy) i tam te philipsa +50% były w komplecie za 56 pln, a w Makro ost jest promocja na żarówki OSRAM NIGHT Breaker +50% za 17 pln sztuka H7 i H1 w zbliżonej cenie

Tjara 06-12-2009 14:08

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Cytat:

Napisał maestro06 (Post 1304875)
Ja Was błagam nie kupujcie żarówek odpowiedników ksenonów!!! Czy lubicie jak jedzie ktoś za Wami bądź z naprzeciwka i zamiast ksenonów ma żarówki a'la ksenony które walą po oczach, że się jechać nie da?
Tak na marginesie te linki z allegro a właściwie żarówki DROGIE ost byłem w sklepie motoryzacyjnym (który też do najtańszych nie należy) i tam te philipsa +50% były w komplecie za 56 pln, a w Makro ost jest promocja na żarówki OSRAM NIGHT Breaker +50% za 17 pln sztuka H7 i H1 w zbliżonej cenie

Jestem właśnie w trakcie czytania testu tych żarówek. To są normalne żarówki, tyle, że lepszej jakości. Po każdej ingerencji w reflektory z miejsca ruszam na ustawianie w/w. Nie będę świecił ludziom po oczach, bo tak naprawdę nic si nie zmieni, tylko delikatnie barwa światła, na bardziej białą i tylko tyle. Fakt, w teście jest o chińszczyźnie , słabej jakości itp, te mogą oślepiać.

Anabela 06-12-2009 14:51

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
W teście MOTORU opisali, że Philips NightGuide oślepiają jadących z naprzeciwka, bo mają przekroczone natężenie w obszarze III, czyli tam, gdzie powinno już być ciemno. X-treme Power w ogóle nie oślepia jadących z naprzeciwka. Nawet Bosh i Osram, który jest na 1 miejscu oślepia.

bambelo 06-12-2009 17:29

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Mam blue vision i jestem z nich bardzo zadowolony choć nazwa blue jest tu nieodpowiednia bo same żarówki mają poświatę szkła niebieskawą to świecą normalnym światłem ale bardzo dobrze oświetlają drogę jak i w nocy tak i w deszczu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.