Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=38853)

Tjara 06-12-2009 19:20

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Cytat:

Napisał bambelo (Post 1305001)
Mam blue vision i jestem z nich bardzo zadowolony choć nazwa blue jest tu nieodpowiednia bo same żarówki mają poświatę szkła niebieskawą to świecą normalnym światłem ale bardzo dobrze oświetlają drogę jak i w nocy tak i w deszczu.

Dzięki, własnie chodzilo mi o opinię kogoś, kto tego używa. czyli nie masz problemów, nie oślepiasz innych? Jak tak , to nie bedcę miał wyrzutów sumienia montując te świecidełka:)

bambelo 06-12-2009 20:39

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Cytat:

Napisał Tjara (Post 1305066)
Dzięki, własnie chodzilo mi o opinię kogoś, kto tego używa. czyli nie masz problemów, nie oślepiasz innych? Jak tak , to nie bedcę miał wyrzutów sumienia montując te świecidełka:)

...dokładnie - nie oślepiam innych na pewno , a jeśli chcesz kupić je to szukaj żarówek gdzie wraz z nimi spakowane są postojówki W5W , razem zamontowane świecą tą samą barwą a tak to zwykłe postojówki będą ,,żółtsze,, od blue vision H7

cosmo80 06-12-2009 21:44

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Jestem właśnie po "przesiadce" z Philips BlueVision na Osram Night Breaker i musze powiedziec że Osram lepszy. Nie jest to duża różnica ale jednak na korzyśc Osram-a. Świecą one dalej i lepiej oświetlają drogę.
Mogę powiedziec jeszcze że na jednych i drugich nie miałem/mam problemów z oślepianiem innych (światła ustawione).

Piotr00749 06-12-2009 23:56

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Cytat:

Napisał maestro06 (Post 1304697)
Napisz na pw do snajpera moze Ci podpowie

a moge dostac namiary na snajpera???

cosmo80 07-12-2009 00:01

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Proszę bardzo :one:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Piotr00749 08-12-2009 16:46

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
dzięki bardzo :)

gofer111 08-12-2009 18:53

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Witam,
przepraszam, autora tematu, że się podłącze. Mój samochód to Mondeo MKII Kombii.
W związku z tym, że w okresie dużo więcej jeżdżę po zmroku chciałbym się zapytać, czy te halogeny będą odpowiednie do
świateł mijania:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

A ta na światła drogowe
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jaka jest teoretyczna i praktyczna żywotność powyższych żarówek.
Pozdrawiam

cosmo80 08-12-2009 21:57

Odp: [Mk3] Jakie Zarowki do mondeo
 
Polecam Ci jednak Osram-y Night Breaker także na światła mijania. Owszem zywotnośc może i mniejsza ale skoro dużo jeździsz po zmroku to docenisz te żarówki.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.