Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Nie działają wycieraczki i dmuchawa klimatronika!!! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=100763)

oldamo 19-05-2010 10:52

Nie działają wycieraczki i dmuchawa klimatronika!!!
 
Witam serdecznie. Właściwie to chodzi o vw sharana z 2.0 benzynka, ale może ktoś miał podobny problem. Czasem zapala mi się kontrolka ręcznego hamulca + abs - wtedy to przestaje działać dmuchawa klimatronika (reszta oki i nie pokazuje błędu) oraz nie działają wycieraczki przód i tył. Może i jeszcze coś nie działa:) nie wiem. Jak chiałem pojechać na Vag to się naprawiło. Ale cyklicznie co jakiś czas tak się robi. Jeśli ktoś spotkał się z takim cudem proszę o porady.
Pozdro dla wszsytkich.

subratri 19-05-2010 12:32

Odp: Nie działają wycieraczki i dmuchawa klimatronika!!!
 
bezpiecznik :) wytopiony? spadła wsuwka? trzeba by obejrzeć bezpieczniki od spodu.

oldamo 19-05-2010 20:24

Odp: Nie działają wycieraczki i dmuchawa klimatronika!!!
 
Przejrzane bezpieczniki i wszystko gra. Czy moduł komfortu może mieć z tym coś wspólnego?

Slawko 19-05-2010 20:39

Odp: Nie działają wycieraczki i dmuchawa klimatronika!!!
 
jeden temat-jedno zagadnienie

subratri 19-05-2010 21:50

Odp: Nie działają wycieraczki i dmuchawa klimatronika!!!
 
Ale to jest jedno zagadnienie!
Te rzeczy razem nie działają.

Nie wiem jak moduł komfortu, ale on powinien wyjść w VAGu chyba. No i on nie ma nic wspólnego z klimatronikiem jak sądzę. Dalej stawiam na słaby kontakt w bezpiecznikach. Może któryś z tych dużych z przodu... Któryś tam lubił się przytopić. Trzeba by poczekać na Stefano :D

Slawko 20-05-2010 02:42

Odp: Nie działają wycieraczki i dmuchawa klimatronika!!!
 
Cytat:

Napisał subratri (Post 1439863)
Ale to jest jedno zagadnienie! Te rzeczy razem nie działają.

a niby co maja wspólnego wycieraczki z dmuchawą klimatronika? sam sobie przeczysz, raz że to jest jedno zagadnienie a dwa, ze to razem nie działa.
Wiec jak to jest?

subratri 20-05-2010 07:21

Odp: Nie działają wycieraczki i dmuchawa klimatronika!!!
 
Mam nadzieję, że się niedługo dowiemy.
A napisałem, że moduł komfortu nie odpowiada za klimatronik (z tego co wiem) a nie, że jedno z drugim nie może mieć związku. To, że ja nie wim gdzie ten związek jest nie znaczy że go nie ma. Zresztą jak wyraźnie wynika z opisu problemu, ten związek (między wycieraczkami, dmuchawą i kontrolką ABS) jest.

dgrabo1 24-06-2013 07:38

Nie działa panel klimatyzacji i wycieraczki
 
1 załącznik(i)
witam Panowie

Dalej walczę w moim autem, obecnie przestał działać panel klimatronic i wycieraczki, w ogóle nie reagują, czy może ktoś się orientuje który bezpiecznik lub przekaźnik jest za nie odpowiedzialny. Przejrzałem bezpieczniki w centralce,są OK
Przeszukałem forum , jest podobny wątek ale nie rozwiązany:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Podczas wystąpienia wady gdy zgaśnie na ciepłym silniku zaglądałem do centralki szukając przyczyny w bezpiecznikach i przekaźnikach, nie wiem może zrobiłem zwarcie
Z góry wielkie dzięki za pomoc

dgrabo1 24-06-2013 22:50

Odp: Nie działa panel klimatyzacji i wycieraczki
 
Czy może ktos kolegów spotkał się z takim problemem?

wojtekn 25-06-2013 08:03

Odp: Nie działają wycieraczki i dmuchawa klimatronika!!!
 
dgrabo1 jak jest podobny temat to się dopisujemy a nie zakładamy nowy temat. ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.