Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Poznajmy sie blizej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=95447)

pablopikotto 23-03-2010 22:26

Poznajmy sie blizej
 
Zakldam ten temat bysmy mogli sie blizej poznac. Chodzi mi o to by kazdy napisal czym sie zajmuje interesuje i jakie ma chobby a moze znajdziemy jakis wspulny temat do rozmowy albo ktos kogos zarazi czyms nowym.
A wiec zaczne od siebie:
Moim glownym zainteresowaniem jest muzyka i wszystko co z nia wspulnego od komponowania pisania tekstow poprzez miksowanie granie na imprezach oraz znajdowanie czegos nowego w swiecie muzyki. Obecnie teraz zajmuje sie tym tylko prywatnie wiec jakis sukcesow nie osiagam. Do tego teraz gdy mieszkam z rodzicami moj ojciec zajmuje sie profesjonalnym wideofilmowaniem wiec razem siedzimy wybieramy podklady muzyczne i wymyslamy jakies nowe aranzacje muzyczno wizualne.

wojtekcichy 28-03-2010 12:35

Odp: Poznajmy sie blizej
 
Witam.
Jestem Wojtek mam 20lat, aktualnie mieszkam z narzeczoną w Rumi. Pracuję w Brico Marche w Wejherowie. Interesuję się mechaniką(w wolnych chwilach naprawiam a to swoje auto, a to auto ojca, a to coś z przyszłym szwagrem dłubiemy), zbieram znaczki (nie jakoś obsesyjnie, ale jak się trafi coś fajnego na kopercie to pyk i do klasera), oraz muzyką (chciałem iść na kurs DJ-a w zeszłym roku ale już nie było miejsc) clubbing, house, elektro. kiedyś w szafie leżał mixer, ale nie używany to go sprzedałem.
Prywatnie słucham metalu, hip hopu(ale prawdziwego a nie Peja, HG, Doniu i inna komercha która się sprzedaje) i reggae.
Lubię jeździć rowerem a jazda samochodem mnie relaksuje(no chyba że jadę firmowym Lublinem albo śmiesznym Seicento to inna bajka)

Bierni. 30-03-2010 20:06

Odp: Poznajmy sie blizej
 
Witam !!
Jestem Bierni z Malborka i pracuję w hurtowni dywanów.
Większość mojego czasu to praca ale jak już organizuję sobie wolny czas to głownie surviwal, las jezioro, namiot itp.

p,s "wojtekcichy" jak by się uparł to można powiedzieć że zawodowo to jesteś moim klientem HEHE Brico Wejherowo kupuje od nas dywany :-) (firma HAGAR, zapytaj na dekoracji xD )

A no i służyłem w Wejherowie w armii Pozdro!!!

gobertVIP 30-03-2010 21:17

Odp: Poznajmy sie blizej
 
Siemanko :D

Jestem Robert z Żukowa... i jeszcze się ucze w Technikum Łączności za Elektronika (automatyka) w tym roku matura :(( Zainteresowania to rozne Ciekawe sterowniki systemy zabezpieczające. Przygoda z Fordem? od razu po prawku ;P

pozdro

Papel 30-03-2010 22:05

Odp: Poznajmy sie blizej
 
Siemacie.
Jestem z Gdańska, na imię mi Paweł. Zajmuję się zawodowo spawaniem nierdzewnych elementów na luksusowe jachty.
Moje zainteresowania to motoryzacja, muzyka, filmy oraz moja praca ;)
Na dniach zamierzam zmienić miejsce zamieszkania i wyprowadzić się na stancję wraz z narzeczoną :)

wojtekcichy 31-03-2010 10:10

Odp: Poznajmy sie blizej
 
Bierni a siedzisz tylko w hurtowni czy śmigasz jako przedstawiciel? :D
HAGAR kojarzę ;)

pablopikotto 31-03-2010 22:59

Odp: Poznajmy sie blizej
 
MIlo chlopacy ze ktos tu o sobie napisal uwazam ze kazdy na spocie bedzie wiedzial z kim porozmawiac na wybrany temat pozdrawiam i zapraszam inny forumowiczow do pokazania sie zza nicku

PaBlLoO90 10-04-2010 14:57

Odp: Poznajmy sie blizej
 
Witam wszystkich , jestem Paweł , mieszkam w Nowym Dworze Wejherowskim,
właśnie kończe technikum informatyczne , interesuje mnie sport , motoryzacja i oczywiście komputery . Moje autko najczęściej można spotkać w Wejherowie lub Gdyni . Właśnie uporałem się z zaworem Booster który denerwował mnie już od jakiegoś czasu :) Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.