Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Wymiana tapicerki (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=172487)

kpkeeam 28-12-2012 19:53

Wymiana tapicerki
 
Witam czy spotkał się ktoś z kolegów, a może sam wymieniał, tapicerkę drzwi w Galaxy mk1 na mk2. Powód to połamane zaczepy i stan opłakany (auto po murarzach). Zakup ładnych i nie uszkodzonych graniczy z cudem. Do mk2 jest ich więcej i w lepszym stanie.

DDiablo 28-12-2012 21:37

Odp: Wymiana tapicerki
 
A deska? Jak to będzie wyglądało? Pasować powinno pasować, może będzie brakowało mocowania gdzieniegdzie ale ogólnie powinno być ok.

kpkeeam 29-12-2012 14:38

Odp: Wymiana tapicerki
 
Decha tom pikuś. Mnie wkurza to, że pokleję pęknięcia i jedn dzień jest OK, a na drugi już zamykam najpierw tapicerkę i dopiero drzwi.

nomi9 29-12-2012 15:24

Odp: Wymiana tapicerki
 
Boczki a nawet kompletną tapicerkę kupisz na allegro za niewielkie pieniądze a od mk2 tak jak napisał kolega niżej nie będą psowały do konsoli

kroolik79 18-02-2013 10:32

Odp: Wymiana tapicerki
 
witam a te zaczepy to to odciągane czy wsuwane? bo muszę wymienić głośniki a lekki strach by czego nie urwać, pozdrawiam

kpkeeam 18-02-2013 12:50

Odp: Wymiana tapicerki
 
Tapicerkę zdejmujesz zaczynając od odkręcenia śrubki pod klamką. Następnie od dołu odciągaj boczek równomenie, potem boki i w górę. Kołeczki są żółte chyba 12 szt na jeden boczek.

maciaba 18-02-2013 13:59

Odp: Wymiana tapicerki
 
Kolego a co dokładnie Ci się ułamuje w tych boczkach, mówisz o tych plastikowych uchwytach przyklejonych do tej dykty?

kroolik79 18-02-2013 14:26

Odp: Wymiana tapicerki
 
ogólnie się pytam jeszcze nie próbowałem a zapytałem bo co auto to inne wynalazki :) jutro albo pojutrze spróbuje ogarnąć te boczki mam nadzieje że nic nie połamie :) poza tym jeszcze jak zamykam drzwi to tak jakby górna część odchodziła od drzwi

maciaba 18-02-2013 14:37

Odp: Wymiana tapicerki
 
Bez rozbierania ciężko cokolwiek powiedzieć. Rozbierz - obejrzyj, pogadamy :)

kzikj 07-05-2013 13:49

Odp: Wymiana tapicerki
 
Tapicerkę zdejmujesz zaczynając od odkręcenia śrubki pod klamką. Następnie od dołu odciągaj boczek równomenie, potem boki i w górę. Kołeczki są żółte chyba 12 szt na jeden boczek.[/QUOTE]



witam. Mowisz o galaxy MK1? Potrzebuje zdjąć boczki w drzwiach, ponieważ nie opuszczają mi się szyby, i chciałbym wiedziec dlaczego. Ale pod klamką nie mam żadne śruby z tego co patrzylem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.