Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] voice control - zmiana jezyka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=133996)

tommo34 27-06-2011 11:22

voice control - zmiana jezyka
 
Czesc

przede wszystkim dzieki za szybka odp na maojego pierwszego posta w klubie:-)..
Jak widzicie zacheciło mnie to do dalszego pisania:-)
tym razem mam pytanko dot voice control - auto sprowadzilem z Niemiec i niestety komendy w voice control sa własnie w tym jezyku:-(
czy jest szansa na zmiane jezyka na np PL LUB ENG?

jezeli taki watek byl juz poruszany to poprosze o link do postu (niestety w wyszukiwarce niczego nie wyrzuciło)

pozdrawiam
tomek

SpEcMeN 27-06-2011 18:47

Odp: vioce control - zmiana jezyka
 
zmiana języka = wymiana modułu BT/VC, PL brak

tommo34 27-06-2011 18:55

Odp: vioce control - zmiana jezyka
 
nie ma innej opcji?
przy okazji - co oznacza skrót BT?

dzieki

rotor 27-06-2011 19:04

Odp: vioce control - zmiana jezyka
 
BT = Bluetooth

Nie ma innej opcji (przynajmniej w rozsądnych granicach finansowych).
Ewentualnie możesz zamontować zewnętrzny zestaw BT lub nauczyć się kilku komend po niemiecku.

tommo34 27-06-2011 19:19

Odp: vioce control - zmiana jezyka
 
kilka komend:-)) sa tego ze 4 kartki a4:-(

dzieki

wojtbf1 27-06-2011 21:39

Odp: vioce control - zmiana jezyka
 
Cytat:

Napisał tommo34 (Post 1674680)
tym razem mam pytanko dot voice control - auto sprowadzilem z Niemiec i niestety komendy w voice control sa własnie w tym jezyku:-(
czy jest szansa na zmiane jezyka na np PL LUB ENG?

Zmianę języka VC masz tylko w dużej nawigacji..... i niestety nawet tu nie znajdziesz języka polskiego......

Strzeszku 28-06-2011 00:52

Odp: vioce control - zmiana jezyka
 
Cytat:

Napisał tommo34 (Post 1674868)
kilka komend:-)) sa tego ze 4 kartki a4:-(

dzieki

Kolego powiedz czy VC jest Ci to do czegoś potrzebne? Jak dla mnie to tzw. sztuka dla sztuki. Równie dobrze moduł mógłby obsługiwać chiński lub łacinę. Wszystkie funkcje sterowane głosem jesteś w stanie szybciej obsłużyć ręką... albo siłą woli i to bez odrywania wzroku od drogi.

berater 28-06-2011 13:33

Odp: vioce control - zmiana jezyka
 
Cytat:

Napisał Strzeszku (Post 1675051)
Kolego powiedz czy VC jest Ci to do czegoś potrzebne? Jak dla mnie to tzw. sztuka dla sztuki

Zmieniłbyś zdanie mając ten wynalazek na pokładzie. Jeden z ważniejszych dodatków. Pomijając inne funkcje, obsługa telefonu głosem jest bardzo przydatna.

rotor 28-06-2011 14:47

Odp: vioce control - zmiana jezyka
 
Cytat:

Napisał tommo34 (Post 1674868)
kilka komend:-)) sa tego ze 4 kartki a4:-(

dzieki

Bez przesady przecież nie chodzi o wszystkie. Wystarczy kilka podstawowych komend... I języka trochę 'liźniesz' :D
Fakt, że do samej klimatyzacji masz kilkadziesiąt komend, ale jak napisano, dużo szybciej zmienisz ustawienia ręcznie i z pewnością się nie pomylisz lub nie przejęzyczysz.

Natomiast do telefonu jest znacznie mniej komend (przykładowo: wywołanie telefonu/wybieranie numeru lub nazwy/podanie numery lub nazwy i dzwonisz :one:).

VC do telefonu jest pomocne i proste w obsłudze, natomiast regulowanie klimy, audio, czy nawigacji... to wg. mnie znacznie szybciej ogarniesz manualnie.

Strzeszku 28-06-2011 15:13

Odp: vioce control - zmiana jezyka
 
Cytat:

Napisał berater (Post 1675206)
Zmieniłbyś zdanie mając ten wynalazek na pokładzie. Jeden z ważniejszych dodatków. Pomijając inne funkcje, obsługa telefonu głosem jest bardzo przydatna.

Mam to u siebie.
Używam tylko w długich trasach jak się nudzę:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.