Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Ktory TV LCD LED 46 cali z 3D wybrac ??? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=124246)

corneliusab 28-02-2011 20:58

Ktory TV LCD LED 46 cali z 3D wybrac ???
 
Chcialbym kupic TV LCD LED 46 cali z 3D ale nie znam sie na tym kompletnie i potrzebuje Waszej pomocy. Mam kilka TiVikow do wyboru, ktore mieszcza sie w moim zasiegu finansowym, oto one:

Toshiba 46WL768G
Philips 46PFL8605K
LG 47LX6500
Samsung UE46C7700

Moglibyscie Waszym zdaniem ustawic je od najlepszego do najgorszegoi, krotko uzasadnic dlaczego i podac wady i zalety:?:

Z gory dzieki, pozdrawiam

white999 28-02-2011 22:32

Odp: Ktory TV LCD LED 46 cali z 3D wybrac ???
 
Mnie przekonały samsungi .. po prostu obrazem :) Wg mnie ciężko coś tu doradzić.. najlepiej idź do sklepu i zobacz je sobie ... i wybierz ten w którym obraz Ci najbardziej odpowiada..

corneliusab 01-03-2011 09:29

Odp: Ktory TV LCD LED 46 cali z 3D wybrac ???
 
No tak ale, jezeli to maja byc identyczne TV te ktore wypisalem to raczej awykanalnym jest znalezc je w jednym sklepie. Chyba, ze obojetnie aby np. firma sie zgadzala, moze cale TV i zeby byl w technologii LED, nie mam pojecia:(

Pozdrawiam

Agnesqa 01-03-2011 12:29

Odp: Ktory TV LCD LED 46 cali z 3D wybrac ???
 
Hmmm a może jakies opinie uzytkowników z neta??
1. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
2. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] (po niemiecku, ale chyba dasz rade)
3. chyba nikt tego nie kupuje hehe ;)
4. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

DomeloTDCI2.0 01-03-2011 14:24

Odp: Ktory TV LCD LED 46 cali z 3D wybrac ???
 
Według mnie:

1. LG - Jako jedyny z pełnym podświetleniem Led a co za tym idzie będzie miał zdecydowanie najlepszą czerń)

2. Toshiba - Toshiby z reguły słyną z wysokiej jakości obrazu, a poza tym ja osobiście mam ogromny sentyment do tej marki gdyż mamy w domu 3 telewizory tej marki w tym jeden prawie pełnoletni i działa do dziś bezawaryjnie.

3. Samsung - Myślę że jeśli chodzi o telewizory to jest to marka przereklamowana, z reguły wszystkie nowe funkcje w telewizorach tej marki pojawiają się najwcześniej, jednak później inne marki robią to samo tyle że poprawiają daną funkcję, a co za tym idzie telewizor innej marki jest lepszy.

4. Philips - Tej marki osobiście bym nie polecał. Mam jeden tv tej marki w domu i pomimo połowy tego wieku który ma Toshiba, Philips ma zdecydowanie gorszą jakość obrazu, dużo słabszy dźwięk, poza tym w Philipsie już jakieś 5 lat nie gra jeden głośnik :P. Jak osobiście nie brałbym tej marki pod uwagę.

Ogólnie my też rozglądamy się powoli za nowym TV i jestem w miarę w temacie tyle, że my polujemy raczej na telewizor z pełnym podświetleniem led, ponieważ pomimo niskiego poboru prądu, jakość obrazu z reguły jest równie dobra jak na plazmie. Na 3D nas jeszcze nie stać a poza tym żeby oglądać 3D z kilkoma osobami trzeba wydać kupę kasy na okulary, więc jak na razie według mnie nie jest to opłacalne ;) Ja proponowałbym poczekać, bo jednak elektronika bardzo szybko tanieje...

zbys24 01-03-2011 21:49

Odp: Ktory TV LCD LED 46 cali z 3D wybrac ???
 
Jest w tym względzie, tylko jedna słuszna marka SONY

wydra 01-03-2011 21:55

Odp: Ktory TV LCD LED 46 cali z 3D wybrac ???
 
moim zdaniem wybierz ten który ma najładniejszy obraz i który ci najbardziej pasuje, przecież telewizor to nie rzecz wieczna, za kilka lat może sie zmienić całkowicie system nadawania sygnału itp. nowinki gonią nowinki, i wtedy może przyjść pora na zmianę telewizora :D

DomeloTDCI2.0 02-03-2011 17:52

Odp: Ktory TV LCD LED 46 cali z 3D wybrac ???
 
Cytat:

Napisał zbys24 (Post 1609483)
SONY

Ta marka posiada w ogóle jakiś TV 3D? Bo ja jakoś nie kojarzę...

TOMAS 02-03-2011 18:54

Odp: Ktory TV LCD LED 46 cali z 3D wybrac ???
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jitter 02-03-2011 18:58

Odp: Ktory TV LCD LED 46 cali z 3D wybrac ???
 
Potwierdzę słowa przedmówców: Sony albo Sharp. Lepiej trochę dozbierać, niż mieć niedosyt, że kupiło się coś, co nie do końca spełnia oczekiwania i za krótki czas szukać następcy ;). Dla utwierdzenia przekonania zapraszam na polskie forum HDTV :one:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.