Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Coby w bagażniku się nie przewalało... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=106601)

tomeq77 02-08-2010 18:48

Coby w bagażniku się nie przewalało...
 
1 załącznik(i)
...to co robicie?
Mam kombi a w bagażniku gumowy dywanik ze ściankami.
Płyn do szyb, ręczniki papierowe itp trzymam w bocznych schowkach, ale wożę też skrzynkę z różnymi pierdołami.
Macie jakiś sposób na umocowanie przedmiotów tak, żeby nie fruwały na zakrętach?

M.A.G. 02-08-2010 23:50

Odp: Coby w bagażniku się nie przewalało...
 
Kolego, ja w Foce miałem dwie skrzynki umocowane podobnie jak ty, ale zaczepiałem tego "pajączka" o dno bagażnika - wywaliłem kratę i w podłodze były otwory po jej mocowaniu do których pajączka wczepiałem.

W Galaktyce też mam dwie skrzynki, ale tutaj mam znacznie więcej możliwości bo są w podłodze otwory do mocowania tylnego rzędu foteli :one:

tomeq77 03-08-2010 08:47

Odp: Coby w bagażniku się nie przewalało...
 
Cytat:

Napisał M.A.G. (Post 1484819)
Kolego, ja w Foce miałem dwie skrzynki umocowane podobnie jak ty, ale zaczepiałem tego "pajączka" o dno bagażnika - wywaliłem kratę i w podłodze były otwory po jej mocowaniu do których pajączka wczepiałem.


No właśnie, jakbym nie miał tego, skądinąd praktycznego, gumowego dywanika to byłoby OK. A tak to muszę coś do ścianek kombinować.

Emis 03-08-2010 12:48

Odp: Coby w bagażniku się nie przewalało...
 
U mnie w podłodze są specjalne uszka o które mogę zaczepić linki,czy jak to mówicie pajączki, też można ładnie pookładać i nic nie "biega" po bagażniku;)

Jitter 16-08-2010 21:46

Odp: Coby w bagażniku się nie przewalało...
 
Można kupić specjalne siatki, które mocuje się do nadkoli za pomocą rzepa. Efekt: po obu stronach bagażnika spore, elastyczne kieszenie na "gadżety". Osobiście od pół roku użytkuję [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i jestem zadowolony. Pozdr.

Corleon 18-08-2010 14:00

Odp: Coby w bagażniku się nie przewalało...
 
Jitter, te siatki to genialne rozwiązanie...czegoś takiego właśnie potrzebuję:)

padi77 18-08-2010 15:18

Odp: Coby w bagażniku się nie przewalało...
 
Cytat:

Napisał Jitter (Post 1492037)
Można kupić specjalne siatki, które mocuje się do nadkoli za pomocą rzepa. Efekt: po obu stronach bagażnika spore, elastyczne kieszenie na "gadżety". Osobiście od pół roku użytkuję [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i jestem zadowolony. Pozdr.

A powiedz mi te rzepy sa na tyle mocne że sie nie odczepiają jak włożysz tam coś o większej wadze, powiedzmy choćby pełną bańkę oleju itp.

Jitter 19-08-2010 15:23

Odp: Coby w bagażniku się nie przewalało...
 
padi77: Wydaje mi się, że bez problemu można wrzucić bańkę z olejem. Rzepy są bardzo mocne, bo z trudem odrywam je przy chęci skorygowania siatki, Zaznaczę jednak, że bagażnik Fusiona jest obłożony dość "włochatą" wykładziną - dzięki niej haczyki rzepa wczepiają się tak, że siatka trzyma, jak cholera. W jednej z siatek mam włożoną: w pełni wyposażoną apteczkę, zmiotkę, ściągaczkę do wody i rękawice robocze - nic nie lata.

Corleon: Postawisz browarka i będzie git, hehe :D

Corleon 19-08-2010 15:38

Odp: Coby w bagażniku się nie przewalało...
 
Cytat:

Napisał Jitter (Post 1493460)
Corleon: Postawisz browarka i będzie git, hehe :D

jak tylko nadarzy się taka okazja to z przyjemnością:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.