Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Diesel (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=139)
-   -   jak zaslepis EGR w MK III (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=28755)

momo 12-08-2007 22:38

jak zaslepis EGR w MK III
 
moze mi ktos opisac dokladnie zeby nie strzelic byka jak zaslepic EGR w Mk III 115 km koniec 2003 r zeby czegos nie zapomniec jakies dodatkowe przewody itd dzieki za pomoc

setaszi 12-08-2007 23:37

co chcesz uzyskać tą zaślepką ?

momo 13-08-2007 00:02

brak kopcenia auta bo kopci i dostarczenie mu zamiast paskudnej smoly czystego tlenu

trafal 13-08-2007 09:17

Cytat:

Napisał momo
brak kopcenia auta bo kopci i dostarczenie mu zamiast paskudnej smoly czystego tlenu

Witam, też noszę się z zamiarem zaślepienia ERG jak kolega @momo ma ktoś jakieś sugestie, zapewne jest sporo osób które to robiło. Mile widzane może fotki i konkretny opis. Pozdrawiam

duch07 13-08-2007 09:20

Panowie :571: wystarczy wejść na wyszukiwarke forum i tam znajdziecie wszystko.Wiem że to wymaga minimum cierpliwości ale odpowiedz znajdziecie sami o wiele szybciej niz otrzymacie odpowiedz na wasze pytanie z forum :fcp26

momo 13-08-2007 12:15

jak cos wpisze np egr w wyszukiwarcej tej na forum to bardzo trudno cos znalesc wywala jakies dziwactwa nic konkretnego a najmniej na temat wyszukiwany

lapers 13-08-2007 13:07

ogolnie zasada zaslepiania EGR jest taka sama i w benzyniakach i w dieslach..... chodzi o to co napisales

Cytat:

Napisał momo
brak kopcenia auta bo kopci i dostarczenie mu zamiast paskudnej smoly czystego tlenu

problem tyczy sie tylko lokalizacji samego zaworu EGR

w Twoim przypadku bedzie to tu:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

a ogolnie jak to zrobic znajdziesz tu:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Pozdrawiam


Ps. Poza tym widze, ze i tak czytales ten wątek [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
wiec nie bardzo wiem jak jeszcze lepiej mozna Tobie pomoc.

momo 13-08-2007 14:07

dzieki za informacje biore sie do roboty

[ Dodano: 2007-08-13, 22:33 ]
wlasnie zaslepilem EGR 10 min pracy co prawda zrobilem 200 km ale jak dla mnie jest super nie kopci no i jak by dostal troche anabolika choc to moze zludne ale lepiej ciongnie jak by jeszcze udalo sie cos zrobic z turbina aby brala tak od 1500 obra to by bylo zajefajnie

trafal 16-08-2007 11:02

Witam, mam pytanko jakš blaszke zastosowaliœcie - z czego wycinaliœcie - doszukałem się informacji że po puszcze z coca-coli jest za cienka. Właœnie wybieram się gdzieœ do sklepu - proszę o info. Pozdrawiam

aksel 16-08-2007 11:43

Rozumiem że EGR w mondeo 2002 jest schowany, nie tak na wierzchu jak w 2003 ?!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.