Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] jaki interfejs diagnostyczny (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=169302)

JAREK73 18-02-2009 22:20

Interfejs diagnostyczny
 
witajcie
Widząc mnogość interfejsów na allegro w dość przystępnej cenie(od 100zł), chciałbym coś takiego kupić...czy ktoś może ma doświadczenia w tym względzie? jaki i który wybrać? może ktoś już coś takiego używa? jak się sprawuje?
dziekuje i pozdrawiam Jarek.

BolFrank 18-02-2009 22:28

Re: [MK 3] INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY
 
Ponoc Intefejs diagnostyczny ELM 327 (OBDII) wersja 1.3 jest OK (sam sie nad tym zastanawiam)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

szperaczz 19-02-2009 09:45

Re: [MK 3] INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY
 
Jak kupisz to daj znać jak to działa (czy działa) :fcp2

Schem 19-02-2009 10:45

Re: [MK 3] INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY
 
Działa.
Ja mam [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i łączy się bez problemu przez OBDII.
Oczywiście tylko diagnostyka silnika i parametry pracy - z ABS, czy poduchami się już nie dogadał.

zibizw 19-02-2009 11:18

Re: [MK 3] INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY
 
podłączałem to urządzonko do mojego mondelca i kompletnie nie gada w instrukcji napisano że gada dopiero z dieslami od 2002 czy 2003r testowałem go na 4 czy 5 programach diagnostycznych i nie mozna było wejść do ECU więc osobiście nie polecam do TDDi moze z TDCi sie dogada choć wątpię.

Schem 19-02-2009 11:27

Re: [MK 3] INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY
 
Cytat:

Napisał zibizw
w instrukcji napisano że gada dopiero z dieslami od 2002 czy 2003r

I prawdę napisali w instrukcji.
W Europie standard OBD-II obowiązuje dla benzyniaków od 2001 roku, a dla diesli od 2004.

Dlatego z moją foką nie da rady, a w mondku bezproblemowo.

szperaczz 19-02-2009 12:13

Re: [MK 3] INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY
 
:fcp5 więc w moim TDDI 2001 też nie odpali :fcp11

Jarek22 13-03-2009 09:22

Odp: [MK 3] INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] a co powiecie o tym interfejsie? Zalecają do niego program formidable. czy jest on dobry? może ktoś go ma i juz testował. i czy da sie nim programować wtryski?

mihowe 13-03-2009 21:28

Odp: [MK 3] INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY
 
Cytat:

Napisał Jarek22 (Post 1111819)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] a co powiecie o tym interfejsie? Zalecają do niego program formidable. czy jest on dobry? może ktoś go ma i juz testował. i czy da sie nim programować wtryski?

Też się nad tym zastanawiam jednak nigdzie nie mogę znaleść tego oprogramowania Formidable.
Może ktoś coś więcej na ten temat powiedzieć.

wiechu 17-03-2009 07:39

Interfejs diagnostyczny
 
Witam,i mam pytanie odnośnie interfejsu diagnostycznego.Wiem że temat wałkowany i każdy pisze swoje ale mi konkretnie chodzi o ten:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] mam mondka 2004 2.0 TDCI i chciałbym zakupić taki interfejs.
Czy jesteście zadowoleni z tego interfejsu jeżeli ktoś posiada.Wystarczy mi krótka odpowiedz.I czy na przykład zmierzy wartości ciśnienia na turbinie.
POZDRAWIAM...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.