Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Czy tarcze zegarów są same w sobie zielone, czy są diody smd które je podświetlają ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=190855)

Milsik 01-10-2013 16:09

Czy tarcze zegarów są same w sobie zielone, czy są diody smd które je podświetlają ?
 
Witam, czy ktoś może mi napisać czy ów tarcze zegarów są same w sobie zielone, czy zielone są diody smd które je podświetlają? Chciałbym zmienić kolor podświetlenia na biały i nie wiem za co się zabrać.

djatom 01-10-2013 20:15

Odp: Tarcze zegarów prędkościomierza i obrotomierza
 
Zielone diody smd, też wymienialem na białe efekt świetny ale musisz mieć ściemniacz w przełączniku bo nie ujedziesz nocą.

Milsik 02-10-2013 08:08

Odp: Tarcze zegarów prędkościomierza i obrotomierza
 
Dzieki za informacje:) Może za mocne diody wstawiłeś? Mam sciemniacz:)

pcrb 02-10-2013 08:28

Odp: Czy tarcze zegarów są same w sobie zielone, czy są diody smd które je podświetla
 
A dacie chłopaki zdjęcie jak to wygląda po przeróbce

Milsik 02-10-2013 09:40

Odp: Czy tarcze zegarów są same w sobie zielone, czy są diody smd które je podświetla
 
pewnie wrzucaj;)

lisek40 02-10-2013 12:12

Odp: Czy tarcze zegarów są same w sobie zielone, czy są diody smd które je podświetla
 
Koledzy, C max 2006 ile i jaki typ żarówek jest na podświetleniu zegarów. Chcę wymienić na smd. Samochód u mechanika. Nie mam dostępu do licznika.

tedi_k 02-10-2013 12:47

Odp: Czy tarcze zegarów są same w sobie zielone, czy są diody smd które je podświetla
 
Cytat:

Napisał lisek40 (Post 2084240)
...ile i jaki typ żarówek jest na podświetleniu zegarów. Chcę wymienić na smd. ...

Zero.
Fabryka Cię wyręczyła w wymianie we wszstkich FF2, C-maxach i Kugach.

Milsik 02-10-2013 12:53

Odp: Czy tarcze zegarów są same w sobie zielone, czy są diody smd które je podświetla
 
Dokładnie w podswietleniu sa wszystkie smd. Trzeba wylutowywac i wlutowac nowe jak chce sie zmienic podswietlenie. Zamierzam tak zrobic. pokaze efekty po.

lisek40 02-10-2013 14:34

Odp: Czy tarcze zegarów są same w sobie zielone, czy są diody smd które je podświetla
 
Źle się wyraziłem.Potrzebuję informacji jaki dokładnie typ(napięcie moc) i ile sztuk diód białych smd kupić.Pozdrawiam

Milsik 02-10-2013 15:49

Odp: Czy tarcze zegarów są same w sobie zielone, czy są diody smd które je podświetla
 
a używał ktoś może folii transparentnej do oklejenia wyświetlacza lcd? Ten zielony tez mnie mierzi strasznie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.