Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Klimatyzacja - sprężarka się nie włącza (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=129723)

hr dracula 29-04-2011 22:17

Klimatyzacja - sprężarka się nie włącza
 
witam
koledzy mama problem z klimą proszę o pomoc lub sugestie co robić !!! W zaszłym roku naprawili mi nieszczelności nabili i było ok, w tym roku nie uruchomił się, pojechałem do warsztatu sprawdzili ciśnienie czynnika oraz sprężarkę (jakoś inaczej podłączając) jest ok. Mechanik powiedział mi że jet coś z prądami - nie dochodzą do sprężarki i polecił sprawdzenie w serwisie na komputerze. Może ktoś miał podobny problem i poradził sobie bez serwisu ????

jblack 30-04-2011 10:16

Odp: klimatyzacja - sprężarka się nie włącza
 
kolego sprawdz czy sprzegielko na sprezarce dziala uruchom silnik i wlaczaj i wylaczaj bedziesz widzial czy sie kreci czy tez nie od tego bym zaczal szukac przyczyny skoro czynnik jest ,szczelny uklad tez to moze to sprzeglo .

hr dracula 30-04-2011 19:52

Odp: klimatyzacja - sprężarka się nie włącza
 
mechanicy od klimatyzacji sprawdzili sprężarkę jakoś omijając obieg i powiedzieli ze jest ok. powiedzieli ze nie dochodzą prądy do sprężarki.

albinguma 30-04-2011 21:19

Odp: klimatyzacja - sprężarka się nie włącza
 
Kolego a podłączałeś pod kompa? VAG prawdę Ci powie, tak wszędzie mówią. U mnie też nie włączała się sprężarka, winny był czujnik G65, ale to wiedziałem po podłączeniu do kompa.
Tu link do tematu:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

bary 01-05-2011 12:08

Odp: klimatyzacja - sprężarka się nie włącza
 
Cytat:

Napisał albinguma (Post 1647070)
VAG prawdę Ci powie, tak wszędzie mówią.

Dobrze mówią.

hr dracula 04-05-2011 20:59

Odp: klimatyzacja - sprężarka się nie włącza
 
witam
mogę zamknąć temat - klimatyzacja działa :)
udałem się do elektryka podłączył do komputera i żadnych usterek , stwierdził ze brak wyjścia sygnału z konsoli sterującej "pogrzebał" posprawdzał i jest ok :)

hr dracula 08-05-2011 01:06

Odp: otwieram ponownie - klimatyzacja - sprężarka się nie włącza
 
witam :( już byłem zadowolony bi klimatyzacja się załącza i nawet wydawało mi się że chłodzi a okazało się ze nic z tego. a problem jest następujący: klimatyzacja się załącza, wentylator pracuje, wyczuwa się obciążenie silnika po włączeniu klimatyzacji a powietrze leci takie same jak przy wyłączonej klimatyzacji. a i jeszcze jedno przewody klimatyzacji które powinny być zimne są gorące !!!!!! dzisiaj rano po wyjeździe z garażu wydaje mi się że przez chwile chodziła. co może być przyczyną ?????

Ryba77 08-05-2011 08:06

Odp: klimatyzacja - sprężarka się nie włącza
 
Jeśli pracuje sprężarka to podaj ciśnienia i wtedy będzie można coś powiedzieć.

Qbeck 08-05-2011 13:21

Odp: klimatyzacja - sprężarka się nie włącza
 
kolego Ryba77 a jak sprawdzić to ciśnienie bo u mnie sprężarka pracuje tylko nie chłodzi.
Błędy sprawdzałem i ich nie ma.Czy VAG-iem ciśnienie można sprawdzić?

devaluator 08-05-2011 14:04

Odp: klimatyzacja - sprężarka się nie włącza
 
Szkoda, że nie jesteś z okolic, w Elblągu za 150zł zrobiłem naprawę układu z napełnieniem. Wymiana uszczelek etc. Koleś zna się na rzeczy i na dodatek FV dostałem, VAT i dochodowy do odliczenia :D, Sprawdź osuszacz.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.