Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] regulacja wysokości fotela pasażera (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=219882)

rsltom 15-02-2015 16:55

regulacja wysokości fotela pasażera
 
Fotel kierowcy jest regulowany elektrycznie, pasażera dla odmiany nie ma regulacji wcale.
Jest pomysł zakupu fotela angielskiego kierowcy z ręczną regulacją wysokości.
Następnie przeszczep samego podwozia.
Chciałbym zachować swoją tapicerkę i poduszki.

Pytanie do starszych fordogrzebaczy - czy to się uda?
Ktoś może juz przecwiczyl temat?
Jakieś rady zanim zacznę?

Edi 15-02-2015 19:18

Odp: regulacja wysokości fotela pasażera
 
Uda się tylko po co reczna regulacje jak możesz wstawić elektryczny fotel z anglika , tak poza to ja ma regulacje fotela pasażera i to fabryczną

rsltom 15-02-2015 19:30

Odp: regulacja wysokości fotela pasażera
 
Cytat:

Napisał Edi (Post 2353165)
Uda się tylko po co reczna regulacje jak możesz wstawić elektryczny fotel z anglika , tak poza to ja ma regulacje fotela pasażera i to fabryczną

Dopiero zaczynam przygodę z Fordem, więc brak pewności co do powodzenia operacji przeszczepu.
Mechaniczny fotel za 100 bym zaryzykował- ale 300, 400 za elektryczny z którego tapicerkę i tak wyrzucę to za dużo.
Tym bardziej, ze nie wiem czy mam odpowiednie złącze pod siedzeniem.

Da się to jakoś sprawdzić?

Edi 15-02-2015 20:48

Odp: regulacja wysokości fotela pasażera
 
Złącza możesz nie mieć i trzeba by było dorobić ale możesz zanurkowac pod fotel i zetknąć na kierowcy ippasażera czy nie ma jakiejś wolnej wtyczki. W titanium s są chyba oba elektryczne i część instalacji sie pokrywa.

pgrob 15-02-2015 22:15

Odp: regulacja wysokości fotela pasażera
 
2 załącznik(i)
Cytat:

Napisał rsltom (Post 2353175)
Tym bardziej, ze nie wiem czy mam odpowiednie złącze pod siedzeniem.

Da się to jakoś sprawdzić?

Sprawdź pod fotelem pasażera czy masz w wiązce przewody zaznaczone na zdjęciach. Jeśli tak tzn że masz wiązkę do elektrycznego sterowania fotela.

ANGELSIN 03-04-2022 17:15

Odp: regulacja wysokości fotela pasażera
 
Cytat:

Napisał pgrob (Post 2353307)
Sprawdź pod fotelem pasażera czy masz w wiązce przewody zaznaczone na zdjęciach. Jeśli tak tzn że masz wiązkę do elektrycznego sterowania fotela.



Witam serdecznie odgrzebuje bardzo stary kotlet, podobnie jak przedmówca i autor wątku kupiłem mk4 z 10r , które nie miało żadnej regulacji wysokości fotela pasażera. Z racji tego że żona z metra cięta , a skóra w aucie w bdb kondycji padł wybór na zakup stelaża fotela kierowcy z anglika z elektryczną regulacją wysokości. Nie mam zaznaczonych na zdjęciach kabli. Skąd mogę dociągnąć prąd aby takową ożywić?? przerabiał to ktoś?? może da radę ktoś pomóc :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.