Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Wlacznik swiatel (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=17648)

mondzio III 26-10-2006 20:52

Cytat:

Napisał jagrall
jaka tam jest żarówka??

chybaW1,2W 12V
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
albo od razu żaróweczka jest z oprawką jest i całość mieniasz

AndreCh 26-10-2006 20:55

Spoko.
U mnie sa trzy pokretla . Swiatla Regulacja wys i nasycenie .
Jutro wymieniam bo Dzisiaj nigdzie zarowek nie kupie.

[ Dodano: 2006-10-26, 21:59 ]
Aaaaa . Taka od wlacznika swiatel to mam
To taka sama jak na zegarach .
Zaje..... sprawa te forum.


IIIIIII oczywiscie ludzie ktorzy na tym wlasnie forum klikaja pomagajac innym .

adi 27-10-2006 07:43

no no forum zajeb...e!!a ludziejeszcze bardziej zajebi..i !!!!!! :)))

tony finger 27-10-2006 09:02

zgadzam się z przedmówcami!!!
super pomocni ludzie są na tym forum:)
jestem tu nowy (jakiś tydzień) a już sporo pomogło mi forum:)
dzięki!

thing 27-10-2006 10:25

ło-rzesz-ty! to ja sobie też sprawdze :D mam nadzieje że nie jest spalona ;)

pozdro

gruniu 31-10-2006 12:01

dzisiaj wymienilem zarowke przy wlaczniku swiatel, i nie trzeba wyciagac konsoli z zatrzaskow, odkrecic dolna pokrywe (chyba 3 sruby) i zajrzec do srodka, zarowke widac

a jak jest z podswietleniem regulacji natezenia swiatla na liczniki i podswietleniem regulacji elektrycznej lusterek? powinno swiecic?

majonez 31-10-2006 13:25

Dobre pytanie. U mnie też nie świeci.

Marek_Bog 31-10-2006 13:34

zaroweczki do podswietlenia wlacznika swiatel sa inne niz do podswietlenia zegarow i do pokretel na konsoli centralnej. na szczescie z nimi nie ma wiekszego klopotu - mozna kupic w dowolnym sklepie elektroniczym, ja dodatkowo musialem przerobic ta "oprawke" plastikowa bo nie pasowala - ale kilka ruchow nozykiem do modeli i po sprawie. pokretlo to ma swiecic zawsze po wlaczeniu zaplonu a nie swiatel !
zaroweczki do zegarow i pokretel na konsoli centralnej sa takie same - raczej ciezko z nimi w sklepach elektronicznych, w ASO chca astronomiczne pieniadze, ja kupowalem na allegro od kogos kto sprzedawal caly licznik.
pokretlo od regulacji natezenia podswietlenia zegarow i konsoli centralnej (ciekawe ze bez radia) jest podswietlane dioda, przy jej wymianie nie obejdzie sie bez uzycia lutownicy.
"joystick" od el. lusterek sie nie swieci :fcp11 chyba ze ktos przerabial.
to tyle moich spostrzezen, pozdrawiam

AndreCh 01-11-2006 07:25

Cytat:

Napisał gruniu
a jak jest z podswietleniem regulacji natezenia swiatla na liczniki i podswietleniem regulacji elektrycznej lusterek? powinno swiecic?


Niestety nie .
Ja przy wymianie zarowki od wlacznika swiatel rozebralem i regulacje gora dol swiatel i ta od nasycenia na zegarach . Ten od gora dol jest podswietlany dioda a od nasycenia nie jest podswietlany tak samo i regulator lusterek nie jest podswietlony.

gruniu 01-11-2006 08:12

Cytat:

Napisał Marek_Bog
pokretlo od regulacji natezenia podswietlenia zegarow i konsoli centralnej (ciekawe ze bez radia) jest podswietlane dioda

oj chyba zgodze sie z moim przedmowca
regulacja natezenia swiatla na zegarach nie jest podwietlana, widzialem ta regulacje od wewnatrz i nie widzialem tam zadnej diody a tym bardziej zarowki


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.