Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   schemat instalacji elektrycznej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=19910)

Ryszard Romansk 06-01-2007 20:41

schemat instalacji elektrycznej
 
Kupiłem niedawno forda couriera 1.8D rok 1999.mies 10 moze ktos ma schemat elektryczny do niego.chciałbym zamontowac alarm
Drugie to silnik 1.8 D enduro de co to za silnik.

jackrzec 07-01-2007 11:36

Możesz znaleźć na mojej stronie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , albo poszukać w necie...

Ryszard Romansk 07-01-2007 14:54

Dzieki za odpowiedz ale nie o to mi chodzilo rejestrowalem sie do FCP nie po to by przechodzic do konkurencji tak jak opisujesz jesli masz taki schemat podaj cene lub wyslij mi za zaliczeniem pocztowym i to wszystko.
Co do przegladu twojej strony bez ublzania ale ja tez mam skaner i potrafie zeskanowac insstrukcje obslugi i wyswietlic na forum .! a co na to ten nad nami co sprawdza co piszemy???

[ Dodano: 2007-01-07, 14:57 ]
dzieki ale juz wyjasnilem

jackrzec 08-01-2007 00:00

Cytat:

Napisał Ryszard Romansk
Co do przegladu twojej strony bez ublzania ale ja tez mam skaner i potrafie zeskanowac insstrukcje obslugi i wyswietlic na forum .! a co na to ten nad nami co sprawdza co piszemy???

To trzeba było zeskanować... i nie było by pytań. A druga sprawa, to nie masz pojęcia czy to jest zeskanowane czy rysowane, bo wcale tam nie wszedłeś.... Ja nie sklep i nie sprzedaję takich rzeczy, a dostęp do mojej strony jest bezpłatny (o ile jest się klubowiczem Fiesta Klub Polska), inni dostępu nie mają, bo wykorzystują czyjąś pracę nad zbieraniem materiału. Co do konkurencyjności, to żądna konkurencja gdyż Fiesta Klub Polska powstał w 2000 roku i skupia głównie sympatyków Forda Fiesty (a Courier to też Fiesta), a FCP powstał jako konkurencja później.

karex 08-01-2007 00:40

Eech chłopaki, jaka konkurencja :fcp13 . Żyjemy w wolnym świecie. Nikt nikomu nie odbiera członków. Jest wiele osób które działają aktywnie w kilku forach/klubach i nikt im tego nie ma za złe. Moim zdaniem ma to b. wiele zalet można się dzielić wiedzą :) .

jackrzec 08-01-2007 07:46

Cytat:

Napisał karex
Eech chłopaki, jaka konkurencja :fcp13 . Żyjemy w wolnym świecie. Nikt nikomu nie odbiera członków. Jest wiele osób które działają aktywnie w kilku forach/klubach i nikt im tego nie ma za złe. Moim zdaniem ma to b. wiele zalet można się dzielić wiedzą :) .

Właśnie o to mi chodzi :fcp26 - dlatego jestem też na tym forum i jeszcze sporo innych osób.

Ryszard Romansk 08-01-2007 13:12

Jezeli FCp jest konkurencją to po co te 25zł wpisowe?? jesli nie weszłem na twoją strone to skąd wiem że masz tylko instrukcje obsługi a po zarejestrowniu i opłacie
udostepniasz inne .

pozdrawiam.

Skolmi 08-01-2007 17:23

Czego konkretnie chcesz schemat?

Ryszard Romansk 08-01-2007 19:06

Dot schematu
Dlaczego chce mam do zamontowania alarm Wizzard a druga sprawa nie wiem co jest raz mi swieci kontrolka ABS a drugi raz gasnie i jest ABS albo cos z przewodami albo cos z ABS
żeby dokladnie wiedziec najlepiej miec schemat instalacji .


pozdrawiem.

[ Dodano: 2007-01-09, 11:10 ]
Skolmi, odpowiedz podałem wyzej.

Skolmi 10-01-2007 18:01

Od alarmu puściłem Ci na maila, od ABS-u to trochę więcej roboty i nie dam rady do weekendu.

Pzdr.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.