Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Wymiana pompy paliwa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=72975)

pitero1 25-06-2009 15:58

Wymiana pompy paliwa
 
Witam wszystkich. Własnie skonczyla mi sie pompa paliwowa. Orientujecie sie jakie moga byc koszta wymiany..czy moze mozna samemu ja wymienic w domowych warunkach...??

wicia.w 26-06-2009 23:54

Odp: Wymiana pompy paliwa
 
trzeba wymontować zbiornik jeśli to focus pompka jest w plastikowej obudowie i trzeba dobrać zamiennik aby pasował sama pompa może kosztować około 250zl komplet kosztuje w serwisie chyba około 700zl sprawdż wtyczkę na pompie bo potrafiły się wypalać styki jeśli będziesz wyjmował pompę to obudowę pompy trzeba przekręcić o pół obrotu oby ją wyjąć

pawello99 27-06-2009 16:38

Odp: Wymiana pompy paliwa
 
Tak jak kolega radzi sprawdź wtyczkę! Miałem taki sam problem z pompą!
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Do wymiany potrzebne torxy!

Hildegard 27-06-2009 17:52

Odp: Wymiana pompy paliwa
 
Serwis Bosch`a w Stalowej Woli ma na swojej stronie cennik ,na ktorym jest miedzy innymi wymiana pompy paliwa. Normalna cena 120 zl.,lub 75 zl(akcja) jak pobierzesz jakis kod.
Warto przejzec ten cennik, zeby miec porownanie do innych warsztatow.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pitero1 30-06-2009 10:56

Odp: Wymiana pompy paliwa
 
Jednak padła pompa..czytalem gdzies ze przy 160.000km lubia konczyc swoj zywot..:/ bylem u mechanika z tym i wzial 70euro za wymiane a drugie 70 euro kosztowala pompa paliwowa. To nie jest jeszcze tak zle. Dziekuje za odpowiedzi i porady. Pozdrawiam

romman 15-07-2009 13:46

Odp: Wymiana pompy paliwa
 
Witam wszystkich.
Podepnę się pod temat , w niedzielę focus nie zapalił < pech> posprawdzałem trochę i wyszło że filtr paliwa jest suchy <po zalaniu ropą auto odpala >, padło na pompkę paliwa do wymiany, zaprowadziłem do mechanika sprawdził bezpieczniki nic nie znalazł ale stał się cud auto odpaliło choć trochę długo kręci za czym załapie i tu mam pytania czy jest możliwe że padł jakiś przekażnik od pompki czy to efekt holowania po dziurawych ulicach i pompka się odblokowała ?????????

cezarg1410 15-07-2009 23:30

Odp: Wymiana pompy paliwa
 
W TDCI jest tylko pompa która tłoczy paliwo do listwy i wtrysków a nie ma żadnej pompki w zbiorniku.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.