Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Kontrolka "usterka układu wspomagania kierowniczego" - o co chodzi? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=101240)

Szybki_Lopez 25-05-2010 19:26

Kontrolka "usterka układu wspomagania kierowniczego" - o co chodzi?
 
Podczas jazdy zapaliła mi się kontrolka `usterka układu wspomagania kierowniczego` co może być przyczyną proszę o radę jak temu zaradzić? Focus 1;6 tdci 2006

kunte 26-05-2010 06:41

Odp: Usterka układu wspomagania kierowniczego
 
Kolego myślę, że najpierw to powinieneś podłączyć auto pod komputer, może wyjdą jakieś błędy. A czy wspomaganie Ci działa?

Lofbirr 26-05-2010 07:46

Odp: Usterka układu wspomagania kierowniczego
 
u mnie sie tez to zapala (najczesciej przy zapalaniu) i wyszlo na to ze to jakis czujnik ktory czesto pada, gdzies na kolumnie kierownicy.

Sender 26-05-2010 08:19

Odp: Usterka układu wspomagania kierowniczego
 
może sprawdz płyn od wspomagania kierownicy, może jest go za mało ? ? ale gdy pali sie kontrolka czy działa ci wspomaganie ?

Szybki_Lopez 01-06-2010 14:21

Odp: Usterka układu wspomagania kierowniczego
 
Tak, wspomaganie działa.

becks 01-06-2010 22:03

Odp: Usterka układu wspomagania kierowniczego
 
pare dni temu zdarzylo mi sie cos podobnego, po odpaleni autka pokazal sie komunikat, kilka razy gasilem i odpalalem auto ale nie pomagalo, zmienilem ustawienia wspomagania ze sportowego na komfortowy i ostrzezenie zniknelo. teraz znowu mam na sportoty tryb ustawiony i narazie jest ok. caly czas wspomaganie dzialalo, nawet jak wyswietlala sie awaria

MMarcin76 02-06-2010 18:15

Odp: Usterka układu wspomagania kierowniczego
 
Sprawdźcie akumulator, czy przypadkiem się wam nie kończy, bo to co piszecie to typowy objaw dla takiej właśnie usterki.

mkaminski100 03-06-2010 11:36

Odp: Usterka układu wspomagania kierowniczego
 
Cytat:

Napisał MMarcin76 (Post 1448458)
Sprawdźcie akumulator, czy przypadkiem się wam nie kończy, bo to co piszecie to typowy objaw dla takiej właśnie usterki.

Wtedy wyrzuca blad przy dluzszym kreceniu silnikiem. Na poczatek plyn wspomagania (jest pod zderzakiem, kiepski dostep), albo diagnostyka komputerowa.

becks 24-08-2010 20:42

Odp: Kontrolka "usterka układu wspomagania kierowniczego" - o co chodzi?
 
kolego z ktorej strony pod zderzakiem jest ten pojemnik??? daj jakies dokladniejsze namiary, bo profilaktycznie kupilem plyn, a nie wiem nawet gdzie tego cholerstwa szukac:D

maciej_m 28-08-2010 12:33

Odp: Kontrolka "usterka układu wspomagania kierowniczego" - o co chodzi?
 
Cytat:

Napisał becks (Post 1496118)
kolego z ktorej strony pod zderzakiem jest ten pojemnik??? daj jakies dokladniejsze namiary, bo profilaktycznie kupilem plyn, a nie wiem nawet gdzie tego cholerstwa szukac:D

jak stoisz przed maską samochodu, demontujesz lewy reflektor i pod nim widzisz nakrętkę od zbiornika z płynem wspomagania.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.