Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   Którą antenę CB wybrać? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=54977)

VoyTasS 12-11-2008 21:23

Którą antenę CB wybrać?
 
Witam.
Ostatnio spaliła mi się moja antenka CB i postanowiłem kupić coś nowego.
I tak sobie przeglądając alledrogo znalazłem 3 modele, które mnie interesują. Użytkowników tych modeli prosiłbym o info na ich temat. A jeszcze lepiej, jakby ktoś miał jakieś porównanie. Dodam, że szukam antenki nie za długiej... Mam teraz radyjko Sunkera, ale jest zamiar zamiany na Unidena 520 albo jakiegoś prezydenta...
A to antenki:
No1 - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
No2 - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] (jestem nią mocno zainteresowany...bo jest mała :) )
No3 - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Z tych 3 modeli będę wybierał, więc proszę o info o nich :)

MARIUSZKLEWAR 12-11-2008 21:55

Re: Którą antenę CB wybrać?
 
as-100 polecam ja tam jestem zadowolony pamietaj oprócz mocy antenki wane zeby niespadała dachu przy duzych prędkościach :fcp1

jacio 12-11-2008 23:29

Re: Którą antenę CB wybrać?
 
Najwięcej informacji znajdziesz kolego na forum poświęconemu CB. Np. tutaj: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jest tam sporo rzetelnych informacji o tych antenkach.
Zobacz ten wątek: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
masz w nim chyba odpowiedź na wszystkie swoje pytania.

robal 13-11-2008 06:31

Re: Którą antenę CB wybrać?
 
Cytat:

Napisał VoyTasS
No1 - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Działa u mnie właśnie z Unidenem 520. Bez zarzutu - nie licząc zbieranych zakłóceń :)

Ale skoro chcesz małą... to ML-145 chyba nie za bardzo ten teges... :)

kosteg 13-11-2008 08:41

Re: Którą antenę CB wybrać?
 
ml najlepiej albo chodz as. mini nie masz co sie bawic no chyba ze glownie sluchasz a nie nadajesz. w miescie szybko okaze sie ze jest zupelnie nie wystarczajaca, zas na trasie te 2 km niby wystarcza... osobiscie polecam ml (mam identyczna na autu sluzbowym) i w miescie daje sobie spokojnie rade a na trasie masz srednio te 10km co daje juz rozsadne rezultaty. mala to ona jednak zdecydowanie nie jest

VoyTasS 13-11-2008 14:15

Re: Którą antenę CB wybrać?
 
A co powiecie na tema tej antenki:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Coś poczytałem, poaptrzyłem i posłuchałem i widzę że całkiem dobrze jest określana... zwłaszcza do radyjek Sunkera (które mam obecnie) i Unidenów (który chcę kupić)?

jacio 13-11-2008 15:57

Re: Którą antenę CB wybrać?
 
Jeśli ML-ka to Sirio. Najsolidniej wykonana. Nawet President nie jest lepiej od Sirio wykonany. ,miałem obie i Sirio to jest TO! Sunkera ja osobiście bym nie brał.

kosteg 13-11-2008 18:46

Re: Którą antenę CB wybrać?
 
bierz sirio ale prawdziwe bo to co pokazales w linku to szwabski (albo kij wie jaki) badziew. np taka:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
sirio to markowy sprzet wiec najtaniej to w okolicach 100pln dostaniesz - podrubek i tekstow " ..costam... = sirio ml 145" omijaj jak ognia

VoyTasS 15-11-2008 11:17

Re: Którą antenę CB wybrać?
 
Zamówiłem jednak tego Sunkera CB 106 ML-145. Z radia jestem zadowolony.. więc jeśli antena będzie też OK to będzie cacy:)
Założę, potestuję, pomierzę i dam opinię jak działa.:)

kosteg 15-11-2008 19:29

Re: Którą antenę CB wybrać?
 
daj znac jak sprawdzi Ci sie ten zestaw


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.